| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jídlo a potraviny

29.12.2003 11:00:56 Věra (Zdenda, 9,5 měsíce)

Re: co dávat k jídlu mrňousovi

Tak se Zdendovi už průjem po domácí stravě upravil. Zdá se, že mu to i začalo víc chutnat.
K dávání čerstvého ovoce jsem se vás ještě chtěla zeptat. Občas dávám banán a dušené jablko, protože jsem se dočetla, že ovoce aby nebylo tak alergenní, tak se má podusit. Vy kupujete ovoce pro děti? My máme domácí jen jablka a kromě banánů nevím, co Zdendovi za ovoce kupovat v krámě, bojím se docela teď v zimě něco kupovat kvůli dusičnanům.
Mám doma udělané kompoty (meruňky, jahody, borůvky, švestky), občas je umixuju do toho dušeného jablíčka, ale někde jsem četla, že se dětem nemá dávat kompotované ovoce. Ikdyž nechápu proč. Na sklenici kompotu je jen 1 polévková lžíce cukru a steriluju při 85 stupních 20 minut, kompoty hned vytáhnu, takže bych řekla, že jsou kvalitní a nějaké vitamíny se tam taky najdou.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
co dávat k jídlu mrňousovi Věra(Zdeněk 9,5 měsíce) 20.12.2003 10:58
*Re: co dávat k jídlu mrňousovi Ferdulka 20.12.2003 15:25
*Re: co dávat k jídlu mrňousovi Martina&Klárka&Terezka 20.12.2003 18:29
**Re: co dávat k jídlu mrňousovi Věra (Zdenda, 9,5 měsíce) 29.12.2003 11:0
***Re: co dávat k jídlu mrňousovi Věra(Zdeněk 9,5 měsíce) 31.12.2003 10:27

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.