| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jídlo a potraviny

20.12.2003 10:58:41 Věra(Zdeněk 9,5 měsíce)

co dávat k jídlu mrňousovi

Ahoj, nevím si rady s jednou věcí a tak doufám, že mi nějaká dobrá duše poradí.
Zdenda byl na krvi a má železo na úplně dolní hranici, prý ještě trochu nižší, tak už je to anémie. Doktorka říkala, že mu léky dávat nebude, že mám zařadit do jídelníčku víc zeleniny a maso.
Zdenda dopoledne jí ovocnou přesnídávku nebo jogurt, v poledne jsem dávala masozeleninové příkrmy od Hami a večer dostane kaši (Milupa nebo Sunarka). Myslela jsem si teda, že přísun železa má dostatečný. Asi ne, kamarádka říkala, že příkrmy od Hami nemají v sobě to, co se na nich píše.
Tak jsem začala doma vařit polívky s králíkem a tak. Ale Zdenda dostal pokaždé z mojí vařené polévky (králík, brambory, mrkev - vše domácí suroviny) průjem. Navíc ve stoličce má nestrávené kousky mrkve, přece jenom můj mixér to tak neudělá najemno jako je to v kupovaných skleničkách.
Tak teď nevím, co s tím. Poradíte prosím?
Věra
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
co dávat k jídlu mrňousovi Věra(Zdeněk 9,5 měsíce) 20.12.2003 10:58
*Re: co dávat k jídlu mrňousovi Ferdulka 20.12.2003 15:25
*Re: co dávat k jídlu mrňousovi Martina&Klárka&Terezka 20.12.2003 18:29
**Re: co dávat k jídlu mrňousovi Věra (Zdenda, 9,5 měsíce) 29.12.2003 11:0
***Re: co dávat k jídlu mrňousovi Věra(Zdeněk 9,5 měsíce) 31.12.2003 10:27

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.