| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Klub starých paní a pánů

18.12.2003 12:54:38 tinas

Re: Čtvrteční pozdrav

Ahojky,
tak už jsem zase doma. Všechno jsem zvládla a ještě jsem Petříka vyzvedla včas ze školky. Nejsem si jistá,ale asi na něj něco leze. Možná, to bude jenom tou změnou počasí,ale bolí ho hlava a ráno maličko pokašlával. On takhle reaguje na každou změnu počasí-to je to jeho astma. Doufám,že to včas stihnu zarazit. Nerada bych,aby se opakoval loňský štědrý večer. Obě děti nemocné,Naty skoro čtyřicítka atd. Hrůza.

Radano,
koukám,že ty se asi se svým manželem nenudíš. :o)))))))
Rozhodně si vybral dobře svoje povolání a spojil tak koníčka s prací.

Marto,
já bydlím v takovém komplexu domů,které jsou do čtverce s vnitroblokem uvnitř. Bydlím blízko rohu,takže šikmo jsem musela házet,tak čtyři metry. Naštěstí jsem se trefila,protože na tomhle balkóně máme zaparkované kola a kolíčky mám na tom druhém. Měla jsem jeden jediný pokus.
S tím klíčem už se nám to jednou v bytě stalo. Manžel si zavřel na wc a pak se nemohl dostat ven. Klíčovou dírkou jsem mu tam prostrkávala cigarety a volala k našim o pomoc. Ještě,že bydlí,tak blízko nás.

Dali,
tvoje cukroví vypadá dost zajímavě. Určitě ho vyzkouším .

Jitko,
máš pravdu,nejčastěji jsem teď tady. Je tu prima sešlost a na vh,od prázdnin,nikdo moc není.

Tinas
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Čtvrteční pozdrav tinas 18.12.2003 8:49
*Re: Čtvrteční pozdrav Jana Z. 18.12.2003 9:40
**Re: Čtvrteční pozdrav Dali 18.12.2003 10:33
***Re: Čtvrteční pozdrav Dali 18.12.2003 10:39
**Re: Čtvrteční pozdrav MartaS. 18.12.2003 10:44
***Re: Čtvrteční pozdrav Jitka (Filípek 13) 18.12.2003 11:40
***Re: Čtvrteční pozdrav tinas 18.12.2003 12:54
****Re: Čtvrteční pozdrav Radana 18.12.2003 13:35
*****Re: Čtvrteční pozdrav tinas 18.12.2003 15:11

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.