| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Klub starých paní a pánů

18.12.2003 8:49:44 tinas

Čtvrteční pozdrav

Ahoj holky,
tak já jsem si včera pěkně užila besídku. Petřík zpíval koledy a hrál v pohádce o Palečkovi pejska. Potom se na jejich vánoční hostině nacpal vánočkou,jako by ji doma nikdy neměl. (doma o ní moc nestojí) Bral si ještě na cestu domů.Cukroví se ani nedotknul. :O))
Večer se mi stal pěknej malér. Vzala jsem si vánoční papíry do ložnice,zamkla jsem se tam a začala balit dárky. Chtěla jsem,tak předejít případnému odhlaení. Jenomže,se mi po zamknutí zasekl zámek a já zůstala zamčená v ložnici. bez telefonu a možnosti odejít. Manžel byl včera v práci na podnikovém večírku,takže mě zachránit nemohl. Vlezla jsem na balkón,našla na okně jeden jedinej kolíček a hodila jsem ho naproti známým do okna. Naštěstí mi D8ša pomohla a zavolala telefonem k mamce,protože jinak bych asi musela vysadit sklo ze dveří. Fakt prima večer. :o))

Jani,
viděla jsem nedávno na Spektru dobrej pořad. Nějaký americký rodině vzaly všechny instantní jídla a donutily je vařit normálně. Ta rodina si neuměla uvařit ani čaj a rýži. Fakt to bylo dobrý. Jejich mrazák byl narvanej hotovým jídlem,co se jenom sundá obal a ohřeje v mikrovlnce. Paní domu vůbec neuměla vařit,ale po týdnu se trochu zlepšila.


No nic, musím končit,protože za chvilku přijde můj taťka a já jsem mu slíbila,že mu autem odvezu nákup. Řidičák sice má,ale už léta neřídil a odmitá to. Teď je nějakej marod. Má něco s kolenem a strašně kulhá,ale sám by si o to odvezení neřekl. Myslím,že by mu upadla pusa. Je hroznej,než by si o něco řekl,tak se raději strhne a přitom to k němu je deset minut autem.Tak se zatím mějte hezky a já se na vás zasem mrknu později.





Tinas
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Čtvrteční pozdrav tinas 18.12.2003 8:49
*Re: Čtvrteční pozdrav Jana Z. 18.12.2003 9:40
**Re: Čtvrteční pozdrav Dali 18.12.2003 10:33
***Re: Čtvrteční pozdrav Dali 18.12.2003 10:39
**Re: Čtvrteční pozdrav MartaS. 18.12.2003 10:44
***Re: Čtvrteční pozdrav Jitka (Filípek 13) 18.12.2003 11:40
***Re: Čtvrteční pozdrav tinas 18.12.2003 12:54
****Re: Čtvrteční pozdrav Radana 18.12.2003 13:35
*****Re: Čtvrteční pozdrav tinas 18.12.2003 15:11

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.