| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Klub starých paní a pánů

18.12.2003 10:44:30 MartaS.

Re: Čtvrteční pozdrav

Ahoj,

Tinas,
pověz a jak daleko jsi ten kolíček házela? To máš tedy kliku, že to asi nebude tak daleko. Mám taky příhodu ze stejného soudku. Už je to hodně dávno. Dcerka seděla na nočníku se mnou v kuchyni, kde jsem připravovla oběd a synek si hrál v obýváku. Najednou se kuchyňské dveře zavřely a dokonce slyším otáčení klíče v zámku. Ale to už bylo pozdě. Zpátky to prostě nešlo a nešlo (my bydlíme ve staré zástavbě na Vinohradech, takže šlo o ten veliký klasický klíč >>> Áje bylo tehdy něco přes rok a Vojtíkovi 2 a půl pryč). Nejdřív jsem tedy přes dveře potřebovala uklidnit bezradné děcko a pak se pokoušela přivolat "záchranu". Ale jak ? okna z kuchyně vedou do dvora, bylo dopoledne (všichni v práci) a co teď ? Po nějaké době jsem měla pocit, že něco slyším, tak jsem zkoušela volat (bála jsem se volat "pomoooc") do toho volného prostoru "haló, slyší mě někdo ?" No chytla jsem se, jakási důchodkyně z vedlejšího domu. Naštěstí tenkrát jsme neměli zamykací vchodové dveře a hošíček už na kliku dosáhl, aby paní otevřel.

Nekoukal jste včera někdo na Natoč to ? Já Rychlého nemusím, ale prostě jsem něco (v téže kuchyni) vyráběla, takže mi to tam běželo a jak je na závěr ta soutěž, tak hned ten první snímek mě rozplakal. FAKT. Ten Mikuláš je tak hloupý svátek, pokud s ním někdo takhle nakládá. Strašit a vyloženě stresovat malá děcka čertama. Ten hošíček byl prostě v šoku => nebečel, ale zato mně se koulely po tvářích.

Jani,
to je roztomilý příběh. Tys tedy byla au pair v UK ? Mají oni vůbec nějaké slovíčko pro sbírání hub?
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Čtvrteční pozdrav tinas 18.12.2003 8:49
*Re: Čtvrteční pozdrav Jana Z. 18.12.2003 9:40
**Re: Čtvrteční pozdrav Dali 18.12.2003 10:33
***Re: Čtvrteční pozdrav Dali 18.12.2003 10:39
**Re: Čtvrteční pozdrav MartaS. 18.12.2003 10:44
***Re: Čtvrteční pozdrav Jitka (Filípek 13) 18.12.2003 11:40
***Re: Čtvrteční pozdrav tinas 18.12.2003 12:54
****Re: Čtvrteční pozdrav Radana 18.12.2003 13:35
*****Re: Čtvrteční pozdrav tinas 18.12.2003 15:11

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.