| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

Re: Nejlepší ?!

Blahopřeji vám k holčičkám a k tomu, že jste byla u Apolináře spokojená. Pak to pro vás prostě byla ta nejlepší volba a tudíž je všechno v pořádku. Je potěšitelné, že byli příjemní, to by jistě vyhovovalo každému, ale pokud jde o celkový mustr porodu, ten už by každé ženě vyhovovat nemusel, protože jsme každá jiná. Jde mi třeba o to, že jste nakonec rodila na porodnickém stole, byť v polosedě. Zarazil mě trochu jedovatý osten, když jste líčila, že holčičku po porodu odnesli a vy jste neměla pocit matky, které, jak píšete "surově odnesli dítě". Musím říct, že zrovna tohle by mi vadilo moc. A nevím, proč bych se s něčím takovým případně měla smiřovat, když by pro separaci a umístění dítěte na novorozeneckém oddělení či jinde nebyly žádné důvody. A zdůvodnění, že "tady se to tak dělá" či že "jinak to nejde, protože se to nedá zvládnout" neberu. Mého prvního syna mi v Podolí odnesli, pročež jsem probděla velmi neklidnou noc avadí mi to dodneška (dneska už by se to nestalo, prostě bych si pro něj došla), druhého, který se narodil v Centru aktivního porodu na Bulovce jsem měla stále u sebe, byla jsem s ním, i když jej se mnou přijímali na oddělení, ačkoli původně chtěli, abych jej tam na chvilku odevzdala, že mi jej přinesou. Proč? Žádné odevzdávání nebylo potřeba.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Re: Nejlepší ?! Radka, dva synové - dva a půl roku a dva měsíce 28.6.2000 6:51
*Re: Nejlepší ?! Markéta, máma od půlroční holčičky 30.6.2000 23:5
**Re: Nejlepší ?! Radka, dva synové 1.7.2000 6:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.