| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

1.9.2012 10:28:22 Evka 73

Porodnice Praha Krč

Budu ráda za aktuální informaci z porodnice - rodila jsem tu v roce 1998 a 2000, všechno bylo v pořádku, ale také je pravda, že v té době jsme všechno jak pro sebe, tak pro mimi dostávali, teď už to tak není, takže by mě zajímalo, co jste podle seznamu nejvíce upotřebili a co Vám tam naopak chybělo. Sice do porodu mám ještě 12 týdnů, ale nějaké základní věci už bych ráda měla připravené v tašce. Mám tu sbalené přezůvky, toaletní potřeby, dva ručníky, toaletní papír,
2 vlastní košile, župan, 2 mateřské podprsenky, vložky do podprsenky dostatek spodních kalhotek event. kalhotky na jedno použití, jednorázové podložky 60 x 60 cm. Opisovala jsem to ze stránek Krče. Píšou, že vložky jsou k dispozici, je to opravdu tak - v neomezeném množství? Díky za zkušenosti.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Porodnice Praha Krč Evka 73 1.9.2012 10:28
*Re: Porodnice Praha Krč Greea & ♥♥ 1.9.2012 14:21
**Re: Porodnice Praha Krč Evka 73 1.9.2012 19:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.