| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

22.6.2000 15:02:50 Petra, 29. týden

Podrobný ultrazvuk+krevní obraz pro Jitku a Petru -a ostatní zmatené maminky

Ahojky maminky,


po dlouhé době jsem sem zase zabrousila a našla i příspěvky s těmi matoucími zkratkami.
Také jsem se s tím už několikrát setkala a vím, že často ani není čas si to nechat vysvětlit.
Já mám doma knížku Velká kniha o matce a dítěti - stojí zrhuba 400,- -ale je to pordobné dílko od početí až do 3 let věku dítěte. Kniha je to perfektní je v ní naprosto všechno - podrobně a přehledně vysvělteno.
Včetně právě těchto zkratek - je tam celá kapitola, která se zabývá prenatální péčí a tudíž jsou tam vypsány všechny testy, které by měla maminka podstoupit, co vše by měla nebo neměla dělat a také právě vysvětlení veškerých zrkatek používáných do zápisů ve zrpávách a průkazce.
Je to sice investice, ale protože pozoruji kolikrát jsem ji už já sama použila a jak vehementně si ji půjčuje moje švagrová, která má 4 měsíční holčičku, tak můžu jen a jen doporučit!!!

Mají ji v každém knihkupectví!

Tak si to hezky užívejte a držte se v těhle vedrech!


Petra
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Podrobný ultrazvuk Jitka, 22 týden 21.6.2000 16:53
*Re: Podrobný ultrazvuk Helča (26) 34. týden 1. mimčo 22.6.2000 6:29
**Re: Podrobný ultrazvuk Jitka, 22 týden 22.6.2000 8:54
***Podrobný ultrazvuk+krevní obraz pr... Petra, 29. týden 22.6.2000 15:2

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.