| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

22.6.2000 8:54:34 Jitka, 22 týden

Re: Podrobný ultrazvuk

Milá Helčo,
moc Ti děkuji za předání informací. Také mě mrzí, že jsem se to nedověděla přímo u lékaře, ale na tomto UZ jsem nebyla u svého gynekologa, ale byla jsem poslána přímo k Apolináři z důvodu podezření na možné vady. Moc se mi ten jejich přístup také nelíbil. Byla jsem objednána na přesnou hodinu a samozřejmě, že jsem tam stejně celou další hodinu čekala. Při vyšetření doktor sestře vysvětloval funkce přístroje. Pak nade mnou diskutoval s dalšími 2 doktory o tom, že nezvládají, musí si pospíšit aby stihli oběd a nějakou schůzku. A já prostě neměla moc prostoru se vůbec ptát. Na můj dotaz kolik mimčo měří mi bylo řečeno, že se dovím i váhu, ale nakonec mi neřekl nic a jen mi dal písemnou zprávu do ruky, ze které jsem se snažila to vyčíst. Jediné co můžu na jeho obhajobu říct, že si udělal chvilku a natočil na minutu monitor i na mě a miminko mi ukázal. Nejsem nijak úzkostlivá, takže si z jejich přístupu moc nedělám, vím, že vše proberu až u svého lékaře, který mi udělá i videozáznam. A nejdůležitější pro mě, že je to malé zcela v pořádku.
Hodně pohody a zdraví v posledních týdnech Tvého těhotenství a báječné miminko přeje
Jitka
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Podrobný ultrazvuk Jitka, 22 týden 21.6.2000 16:53
*Re: Podrobný ultrazvuk Helča (26) 34. týden 1. mimčo 22.6.2000 6:29
**Re: Podrobný ultrazvuk Jitka, 22 týden 22.6.2000 8:54
***Podrobný ultrazvuk+krevní obraz pr... Petra, 29. týden 22.6.2000 15:2

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.