| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Tchán a tchyně

9.5.2000 10:37:04 eli

Re: Tchýně - vdova

Ahojky! Asi jsme si hodně podobní. Já sice nemám děti, ale za rok je plánujeme. Je mi 23 let. Musím s tebou naprosto souhlasit. Mám skutečnou tchýni a bohužel i tchána, takže po pěti letech přecházení, mlčení jsem taky vybouchla. Seřvala jsem je takovým stylem, až jsem to asi přehnala, ale! Jestli-že se nám pořád pletou do života, tak si nic skutečně jiného nezaslouží! Pět let jsem jim to chtěla vysvětlit, ale oni jsou asi trošku pozadu, že to nechápou.Nechápou to, že jejich syn je už dospělí a má svůj život a jestli-že drží sekeru v levé ruce a né v pravé, to už je snad jeho věc. Nejde popsat jak moc nás "dusili", neboť by tomu snad ani nevěřil. DOPORUČUJI, všem aby to neskoušeli po dobrém, nebo na to doplatí. Řekněte jim to z plných plic, ať ví na čem jsou. Myslím si o sobě, že jsem dost tolerantní a klidný člověk, ale někde jsou skutečně hranice. Striktně to s nimi skončete. Jinak to budou zkoušet pořád. chvilku bude klid, ale pak to bude horší a horší. Přeji Vám ať nezažijete takové rodiče jaké má můj manžel, prostě HOMOLKOVI hadr!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Tchýně - vdova Tulda - zatím bohužel bezdětná 24.3.2000 6:21
*Re: Tchýně - vdova Zdenka, vdana, bezdetna 27.3.2000 9:39
*Re: Tchýně - vdova Stáňa(39)+Ondra(6) 28.3.2000 14:4
*Re: Tchýně - vdova Eva, 31 let, syn 3 roky, další mimi na cestě 29.3.2000 8:27
*Re: Tchýně - vdova Jorga, syn 4 roky, druhé na cestě 7.5.2000 16:25
**Re: Tchýně - vdova eli 9.5.2000 10:37

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.