| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Tchán a tchyně

Re: Tchýně - vdova

Moje paní tchýně měla tedndenci nám do všeho mluvit, ale aby se k nám nějak hrnula, to ne. Nejsme pro ni totiž dost hóch. Máme v domě jen minimální vybavení a to není nic pro ni. Ale udělat si ze zařízeného domu staveniště jenom kvůli tchyni asi nemůžete. Měla taky ve zvyku do všeho nám mluvit a komandovat, ale to se zmírnilo po té, co jsem ji úplně normálně seřvala. Neříkám, že to byl nějaký skvělý tah z mé strany, naopak, nikdy před tím ani potom jsem si nic takového netroufla a tenkrát mně prostě "ruply nervy". Ale zabralo to skvěle. Teď je taky vdova, ráda by si našeho synka nastěhovala k sobě "aby tam spolu hospodařili", ale moc si už netroufá. Ale to asi není řešení, které by se dalo doporučit, že. Asi si to musí najít každý sám. Držím Vám palce, přežijte to.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Tchýně - vdova Tulda - zatím bohužel bezdětná 24.3.2000 6:21
*Re: Tchýně - vdova Zdenka, vdana, bezdetna 27.3.2000 9:39
*Re: Tchýně - vdova Stáňa(39)+Ondra(6) 28.3.2000 14:4
*Re: Tchýně - vdova Eva, 31 let, syn 3 roky, další mimi na cestě 29.3.2000 8:27
*Re: Tchýně - vdova Jorga, syn 4 roky, druhé na cestě 7.5.2000 16:25
**Re: Tchýně - vdova eli 9.5.2000 10:37

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.