| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Tchán a tchyně

Re: Tchýně - vdova

Teda já jsem to tak přesně nesledovala, ale nepadnul tady třeba návrh povraždit nebo rozprodat to zvířectvo? Pak by mamuša tchýňuša nemusela mít záminku vám "pomáhat". A kdyby ten prodej zvířat nepomohl, tak prodat tchýni, nebo jemnější varianta - nějakej chlap. Psala jsi, že je celkem ještě mladá. Já vím, jsou to ujeté teorie, ale celá tahle situace je taky pořádně ujetá. Nejrealističtější by asi bylo všechno si to s ní natvrdo ale slušně vyříkat. Když se pro pravdu do očí urazí, taky dobře, třeba už pak o vás nebude pečovat. A na to vdovství ať se nevymlouvá, moje tchyně je taky vdova, život prožila dost drsný a my ji musíme spíš horem dolem přemlouvat, aby přijela, když potřebujeme jednou za dva měsíce hlídání. u mojí mámy to samý, obě (tchýně i máma) mají hrubo přes šedesát, nemocí kupu, ale žijou si svůj samostatný život. Takže zezačátku je to vdovství šok (sama jsem si to ve 25 prožila na vlastní kůži), ale vymlouvat se na to do nekonečna není možné.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Tchýně - vdova Tulda - zatím bohužel bezdětná 24.3.2000 6:21
*Re: Tchýně - vdova Zdenka, vdana, bezdetna 27.3.2000 9:39
*Re: Tchýně - vdova Stáňa(39)+Ondra(6) 28.3.2000 14:4
*Re: Tchýně - vdova Eva, 31 let, syn 3 roky, další mimi na cestě 29.3.2000 8:27
*Re: Tchýně - vdova Jorga, syn 4 roky, druhé na cestě 7.5.2000 16:25
**Re: Tchýně - vdova eli 9.5.2000 10:37

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.