| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Spánek

Re: SOS pořád se v noci budí

Přeji hezký dobrý den a chtěla bych také přispět svou zkušeností. Jakoubek se mi budil každou noc 10 až 12x, a to od narození. Nejdříve jsme mysleli, že má hlad a tak jsem stále kojila, později dostával lahvičku a od 4 měsíců k večeři kaši. Nic však nepomáhalo. Přes den spal 2x 30 až 40 minut. Když mu bylo 10 měsíců, tak už jsem doslova sotva stála na nohou a uchýlila se k "vyplakání", které jsem až do té doby zavrhovala. První noc proplakal téměř celou, lahvičku nedostal a celou dobu jsem u něho seděla, držela ho za ruku a mluvila na něj, aby věděl, že není sám. Druhou noc se sice budil, ale zase hned usnul a třetí noc se vzbudil jen jednou. Čtvrtou a všechny další noci již spal, a stále spí, bez probuzení. Od osmi měsíců chodí spát jen jednou denně (asi 50 minut).
Přeji mnoho sil, vím, že jich je zapotřebí.

Silvie
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
SOS pořád se v noci budí Evelína, 7 měsíční Lukáš 4.1.2000 21:14
*Re: SOS pořád se v noci budí Jana, 5-timěsíční Stáník 12.1.2000 21:16
**Re: SOS pořád se v noci budí Bianca, roční Sophie 22.2.2000 21:56
***Re: SOS pořád se v noci budí Gábina, roční Anička 1.3.2000 21:40
*Re: SOS pořád se v noci budí Silvie, Jakoubek 14 měsíců 1.4.2000 14:16
**Re: SOS pořád se v noci budí Jolana, Honzík 15měs. 8.6.2000 22:27
***Re: SOS pořád se v noci budí Zdeňka+Zdeninka 1,5 roku 9.6.2000 1:3
****Re: SOS pořád se v noci budí Marcela, dva kluci 3,5 a 2 roky, třetí za chvíli 18.6.2000 13:55

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.