| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Spánek

12.1.2000 21:16:32 Jana, 5-timěsíční Stáník

Re: SOS pořád se v noci budí

Milá Evelíno,
přečetla jsem si Váš příspěvek a úplně jsem se v něm poznala. Můj chlapeček se také již brzy po narození naučil spát v noci, z čehož jsem měla obrovskou radost, protože usínal nejpozději v půl desáté a pak se vzbudil třeba až v půl třetí, ale v poslední době se v noci také budí zhruba každé 2,5 hodiny (přičemž chodí spát průměrně tak v jedenáct) a přes den spí maximálně 3 hodiny čistého času. Docela mně znepokojilo, když jsem si přečetla, že dítě jeho věku by ve dne mělo dvě hodiny v kuse bdít a 1,5 hodiny poté spát (u něj je to tak slabá půlhodinka spánku, přičemž vzhůru vydrží podstatně déle). Ale jak vidím, nejsem sama, kdo má podobné problémy. Myslím, že pokud je všechno jinak po zdravotní stránce v pořádku (u nás zatím kromě jedné rýmy, která byla druhý den pryč, ho nic vážnějšího nepostihlo), bude asi jediným řešením doufat, že všechno se časem upraví.
Moc držím palce!!! Jana
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
SOS pořád se v noci budí Evelína, 7 měsíční Lukáš 4.1.2000 21:14
*Re: SOS pořád se v noci budí Jana, 5-timěsíční Stáník 12.1.2000 21:16
**Re: SOS pořád se v noci budí Bianca, roční Sophie 22.2.2000 21:56
***Re: SOS pořád se v noci budí Gábina, roční Anička 1.3.2000 21:40
*Re: SOS pořád se v noci budí Silvie, Jakoubek 14 měsíců 1.4.2000 14:16
**Re: SOS pořád se v noci budí Jolana, Honzík 15měs. 8.6.2000 22:27
***Re: SOS pořád se v noci budí Zdeňka+Zdeninka 1,5 roku 9.6.2000 1:3
****Re: SOS pořád se v noci budí Marcela, dva kluci 3,5 a 2 roky, třetí za chvíli 18.6.2000 13:55

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.