| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

2.7.2001 22:48:29 Rozárka, 28 let

Re: Trápím se kvůli mamince a nevím co s tím

Ahoj Michelle a Dano, děkuji za vaše dopisy. Včera jsem si já a sestra s mámou promluvily. Zeptaly jsme se mámy, co chce dělat. Odpověděla, že nemá kam jít. Na to jsem jí řekla, že máme našetřeno tolik, že jí se sestrou můžeme klidně zítra koupit malý byt v našem městě. Tušila jsem však už napřed co mi řekne, a nemýlila jsem se. Odpověděla, že je na náš dům zvyklá 30 let, že se nadřela než ho s tátou opravili, že by neuměla začít znova atd. a prosila, at jí nepřemlouváme. Uvědomila jsem si, že jí nemůžu nutit když nechce odejít,ale řekly jsme jí se sestrou že nás to trápí když jí vidíme stále utrápenou a ubrečenou. A nejhorší je, že se cítím úplně bezmocná když jí táta nadává. Je mi z toho strašně
smutno. A co se týká tvé poznámky Michelle, o tom že dcery často opakují tyto vztahy, jsem toho čítankovým případem. Měla jsem 3 roky přítele, který mě bil,a já myslela že když budu mlčet a nebránit se, vzdržím to. Dneska vidím, že jsem to mámino mučednictví dokázala velmi zdatně napodobit. A víš proč jsem nakonec od toho primitiva který mě mlátil odešla? Neuměla jsem si představit, že by jednou moje děti viděly jak jejich táta ponižuje jejich mámu.
Mějte se hezky. R.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Trápím se kvůli mamince a nevím co s tím Rozárka, 28 let 1.7.2001 16:19
*Re: Trápím se kvůli mamince a nevím co... Dana, dvojčata 1.7.2001 19:13
*Re: Trápím se kvůli mamince a nevím co... Michelle 2.7.2001 11:26
**Re: Trápím se kvůli mamince a nevím ... Rozárka, 28 let 2.7.2001 22:48
***Pro Rozarku Michelle 4.7.2001 15:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.