| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Interrupce

25.6.2001 16:24:53 Sharon

Netuším a nechápu... a hlava mi to taky nebere....

Kateřino, i přes to, jak jsi nám to tu vysvětlila, se ztotožňuji s názorem Jarky a víceméně i ostatních - hlava mi to taky nebere. Koukám po těch dušičkách, jak lítaj kolem a taky nechápu, proč teda lezou do rodin, kde o ně nikdo nestojí, proč lezou do postiženého zárodku, případně proč tuto převratnou metodu nezavedli místo interupcí? Jako že by každá nechtěně těhotná žena někde nahlas zavýskala, že už být nechce, případně slupla jednu dvě meditace, a šups - dušička by se přemístila! Bylo by to úžasné, potratovost nulová, rodily by se samé chtěné a zdravé a milované děti! Poslyš, věřím ve spoustu věcí mezi nebem a zemí, ale tohle fakt pochopit nedokážu.
A jak píše Vendula o tělísku, tak spolehlivost zrovna tohoto zařízení je poměrně nevysoká. Sama jsem ho měla několik let a vím, že mě na to doktorka upozorňovala. Ono nebrání otěhotnění jako takovému, ale tomu, aby se již oplodněný zárodek mohl zahnízdit v děloze. Takže ta dušička se asi zahnízdit mohla... já bych se ale bála, že právě v důsledku toho tělíska bude miminko nějak poškozené. To, že v tomto případě nebylo, je podle mě velké štěstí...
Takže jakkoliv věřím na reinkarnaci a telepatii a spoustu dalších věcí, metoda přemisťování dušiček z vajíčka do vajíčka podle momentální nálady budoucí mami mě tedy nepřesvědčila...
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Re:Re:Re:Re: MIladě, Zuzaně, Jarce... Pavlína, Ondra 7 měsíců 24.6.2001 19:46
*Co má Jana Vladěna na mysli? Tuším to. Kateřina 25.6.2001 11:41
**Netuším a nechápu... a hlava mi to t... Sharon 25.6.2001 16:24
***Re: Netuším a nechápu... a hlava m... Kateřina 26.6.2001 8:18
****Pro Kateřinu... Sharon 26.6.2001 13:47
*****Pro Sharon... Kateřina 26.6.2001 14:16
***Re: Netuším a nechápu... a hlava m... Vendula 2.7.2001 11:36
**Re: Co má Jana Vladěna na mysli? Tuš... Jana Vladěna S. 1.7.2001 17:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.