| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Interrupce

26.6.2001 13:47:16 Sharon

Pro Kateřinu...

Katko, tu knížku si přečíst můžu, pokud se k ní dostanu a najdu si čas. Upřímně se ti přiznám, že na tom s časem jsem dost mizerně, ale na knížky se snažím si ho vždy udělat. Třeba i po nocích. Přesto mi to ale pořád vrtá hlavou. Víš, kdyby to takhle fungovalo, v tom případě nechápu, proč se tolik brojí proti potratům. Podívej, v podstatě mi to připadá geniální (beze stopy ironie, prosím)! Každá těhotná, když uvěří této metodě, duši svého nechtěného plodu včas zapudí. Na interrupci potom půjde už jen kvůli odstranění mrtvého zárodku a vyčištění dělohy. Konec sebeobviňování, konec trápení a přemýšlení, co by kdyby... Včera jsem to probírala se svojí švagrovou a shodly jsme se, že to má vlastně obrovský smysl. Vím, že mi řekneš, že jsem to špatně pochopila a je mi jasné, že o tomhle to bohužel není. Ale bylo by fajn, kdyby to tak mohlo fungovat. Podle vzoru "věř a víra tvá tě uzdraví"...
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Re:Re:Re:Re: MIladě, Zuzaně, Jarce... Pavlína, Ondra 7 měsíců 24.6.2001 19:46
*Co má Jana Vladěna na mysli? Tuším to. Kateřina 25.6.2001 11:41
**Netuším a nechápu... a hlava mi to t... Sharon 25.6.2001 16:24
***Re: Netuším a nechápu... a hlava m... Kateřina 26.6.2001 8:18
****Pro Kateřinu... Sharon 26.6.2001 13:47
*****Pro Sharon... Kateřina 26.6.2001 14:16
***Re: Netuším a nechápu... a hlava m... Vendula 2.7.2001 11:36
**Re: Co má Jana Vladěna na mysli? Tuš... Jana Vladěna S. 1.7.2001 17:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.