| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Interrupce

26.6.2001 8:18:32 Kateřina

Re: Netuším a nechápu... a hlava mi to taky nebere....

Ahoj Sharon, přiznám se, že jsem doufala, že se ozve Jana Vladěna a potvrdí mi můj dojem, podle kterého jsem - možná - pochopila, odkud čerpá "informace". Ono je hrozně těžké tady diskutovat, natožpak přesvědčovat někoho, kdo ty knížky nečetl. V jednom příspěvku se nedá ani velmi zhruba napsat, o čem jsou, takže bych Ti je mohla jedině vřele doporučit k vypůjčení a přečtení. Jelikož jsi hlava otevřená a sama píšeš, na co všechno věříš, možná by Ti došlo, proč jsem Vladěnu tak trochu "bránila" proti tomu sarkasmu. A když přesto zůstaneš k tomuhle názoru skeptická, rozhodně by ses toho mohla hodně dočíst o zemi, která byla staletí v izolaci a pak ji rovnou znásilnili Číňani... Takže proč si trochu nerozšířit obzor? NIKOMU NECHCI NIC VNUCOVAT, ale jak Tě tak trochu z diskusí znám, myslím, že Ty sama uznáš, že polemizovat s něčím, o čem mám málo informací - či dokonce napadat to - je přinejmenším lehké... Jenom bych dovysvětlila, že pojem "DUŠE" je HROZNĚ nepřesný, spíš bych to nazvala duchovní stránkou člověka, úzce to souvisí i s podvědomím, které, jak jistě víš, je pro vědce z převážné části dosud záhadou. A západní věda všechno, co nemůže změřit, zvážit, vidět, slyšet nebo očichat, jen nerada bere na vědomí. Měj se hezky.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Re:Re:Re:Re: MIladě, Zuzaně, Jarce... Pavlína, Ondra 7 měsíců 24.6.2001 19:46
*Co má Jana Vladěna na mysli? Tuším to. Kateřina 25.6.2001 11:41
**Netuším a nechápu... a hlava mi to t... Sharon 25.6.2001 16:24
***Re: Netuším a nechápu... a hlava m... Kateřina 26.6.2001 8:18
****Pro Kateřinu... Sharon 26.6.2001 13:47
*****Pro Sharon... Kateřina 26.6.2001 14:16
***Re: Netuším a nechápu... a hlava m... Vendula 2.7.2001 11:36
**Re: Co má Jana Vladěna na mysli? Tuš... Jana Vladěna S. 1.7.2001 17:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.