| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak přežít dospívání

13.6.2001 10:35:56 Jarka, dvě dcery

Re: dovolená bez rodičů

Ahoj Ivo, naprosto chápu stvoje obavy. Mám 18 letou dceru a letošní léto je první, které si v podstatě zařizuje sama s kamarádkami a plánuje dovolenou de Řecka se svým chlapcem. Už teď jsem z toho jak na trní a nejradši bych jí měla hezky pod svými ochrannými křídly, ale asi mi nezbude nic jiného, než se překonat. Co se týče tvého syna, máš určitě strach, aby se mu něco nestalo, aby se nevyčerpal a neodpadl třeba s horečkou atd. Ale myslím si, že pokud by něco takového nastalo, nebude sám a ti ostatní se o něj postarají - sportovci drží pohromadě /alespoň doufám/ a určitě by ho nenechali někde bezvládného na holičkách. Co se týče spaní pod širákem - oni ti mladí to berou jinak. Jim to prostě nevadí. Naopak, čím je všechno dobrodružnější, tím lépe, mají si potom o čem vyprávět a na co vzpomínat. Že maminkám při tom vyprávění vstávají vlasy na hlavě kvitují s pobaveným usměvem, jací jsou borci. :o)) Jestli ti to trošku pomůže, naši známí pustili loni v létě svou čerstvě osmnáctiletou dceru s partou na kolech po Rakousku. Přežila to, vrátila se nadšená. Každopádně rozhodnutí je na tobě a určitě to nebude lehké rozhodování. Hodně štěstí. :o)
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
dovolená bez rodičů Iva, 1 syn 13.6.2001 9:29
*Re: dovolená bez rodičů Jarka, dvě dcery 13.6.2001 10:35
**Re: dovolená bez rodičů Petra 25, 14.6.2001 12:5
**Re: dovolená bez rodičů Vendula, holky 15 a 12 (plus syn 6) 15.6.2001 9:18
*Re: dovolená bez rodičů sally 15.6.2001 2:23

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.