| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak přežít dospívání

15.6.2001 2:23:21 sally

Re: dovolená bez rodičů

Ivo,
zatni zuby a pusť ho... moje maminka se o mě obává už patnáct let, viděla jsem kus světa, věnuju se sportům, které většina lidí označuje za "extrémní" - a nikdy se mi nic nestalo a vůbec už ne s partou kamarádů. Zarytí sportovci obvykle moc dobře vědí, co všechno jim hrozí, a jsou na to připraveni (iontové a energické nápoje, netradiční lékárničky, moji kamarádi byli schopni i zašít rány, postarat se o zlomeniny, alergické záchvaty, křeče atd.). Kupodivu jsem se nikdy nesetkala s tím, že by nechali někoho vyčerpat, nebo sáhnout si na dno - u extrémních výkonů obvykle platí, že pokud člověk řekne že už nemůže, nikdo se neptá na důvody, a všichni se o něj postarají.
Myslím, že tvůj syn bude v dobrých rukou.
Jo a spaní venku není žádná tragedie - při nejhorším trochu vymrznou a zmoknou - nic, co by se nedalo napravit v nejbližší kavárně nebo kempu s horkou sprchou.
Mimochodem - když jsme u toho tepla - možná bys mohla dohlídnout na to, aby měl speciální prádlo - třeba trička od moiry hřejí i když jsou durch propocená - myslím, že se vyrábí takové i spodní prádlo a ponožky - je to lehoučké, teplé, dá se to přemáchnout v potoce a uschne to během pár minut... nebude muset mít sebou tolik věcí na převlečení a bude pořád v suchu...
Dobrodružství mu určitě dopřej - možná by bylo dobré, kdyby měl adresu na nějakém volném serveru (post, seznam, hotmail) a mohl občas poslat mejla, nebo ještě lépe - vybavte ho mobilem - poslat textovku stojí pár korun a ty můžeš mít každý večer stručné "O.K." a budeš vědět, že je v pořádku....
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
dovolená bez rodičů Iva, 1 syn 13.6.2001 9:29
*Re: dovolená bez rodičů Jarka, dvě dcery 13.6.2001 10:35
**Re: dovolená bez rodičů Petra 25, 14.6.2001 12:5
**Re: dovolená bez rodičů Vendula, holky 15 a 12 (plus syn 6) 15.6.2001 9:18
*Re: dovolená bez rodičů sally 15.6.2001 2:23

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.