| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : únor 2003

5.5.2005 13:31:43 kudlanka nábožná

Re: Pozdrávek

Ahoj,

Ivo, Miki má taky jizvu pod bradou zespoda obličeje, když před rokem se naboural s kolobrndou (2 stehy). Dneska už to vůbec není znát, jenom tenká čárečka bílá.

Míša je zase v "lázních"--inhaluje v koupelně Vincentku. Teda holky, museli jsme s ním zase k doktorce, sice v pondělí už žádné teploty neměl, ale z úterka na středu-tak strašný kašel, opravdu jestli jsme spali hodinku za celou noc, tak to bylo hodně :((. Nález žádný, ale je děsně zahleněný..tak nás poslala na ORL, jestli nemáme problém s dutinami, tam nic nenašli, dostali jsme sirup protialergický a kapičky s mořskou vodou do nosíku a ještě od pediatričky šumákové tablety na kašel. Doma šel na 2x 1hodinu do lázní....a musím říct-nevím, čím to, ale konečně jsem spala v kuse od půlnoci do půl sedmé ráno, než přiběh Martínek a vzbudil mě. Teda spala jsem jak dřevo, fakt..Ono se to už nahromadilo a můj spánkový deficit přesáhl kritickou hranici :((.

Tak snad už bude obrat jen k lepšímu. Za týden jdeme na kontrolu na ORL. Do školky zatím Miki nechodí, ale ven můžeme, když nemá teploty. Martínek žádného bacila nepochytil, tak aspoň to.

Teď Marťas spí a Miki je v lázních, tak mám pro sebe chvíli času :)). teda vím o spoustě práce, ale ta mi opravdu neuteče..

Jdu si tu chvilinku klidu vychutnat. Pa zdraví vás HELA
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Pozdrávek kudlanka nábožná 27.4.2005 16:0
*Re: Pozdrávek kudlanka nábožná 1.5.2005 17:33
**Re: Pozdrávek Bruni 1.5.2005 18:40
***Re: Pozdrávek kudlanka nábožná 5.5.2005 13:31
****Re: Pozdrávek Míša*Tom*Any 6.5.2005 8:52

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.