| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : únor 2003

1.5.2005 17:33:33 kudlanka nábožná

Re: Pozdrávek

Krásné odpoledne :))))

Vidím, že se asi všichni sluníte :)). Andie, co prckové, už jste se dali do kupy??
U nás je Míša nemocný, Martínek naštěstí zdravý, musím to zaklepat. Zítra jde Marťas na očkování, na obrnu.
Manžel je s Martínkem venku a já "smrdím" doma s Mikim, chjooo. Dokonce jsme včera byli na pohotovosti. Od středy pořádně kašle,ale teprve z pátku na sobotu ho skolila teplota a dneska má pořád 38 (nepočítám hodiny, kdy zabírá zrovna Paralen). Na poslech je OK (tedy žádné ATB-Hurááá), takže máme pokračovat v paralenu a na kašel Stoptussin (nevím, jak se to přesně píše). Kromě toho mu dávám ještě sirup Vincentka. Teď je zavřený v koupelně, děláme mu s manželem lázně - leží na peřině a polštáři ve vaně a inhaluje heřmánek--ten mu dávám přes zvlhčovač. Vzal si můj mobil a hraje hry. chodí 3x denně na 1 hodinu. Naštěstí tam vydrží. Pak kašle míň. Začal už i odkašlávat, tak snad se toho brzy zbavíme, no ale školka je zase minimálně na týden passé.

Martínka musím pochválit, docela si začíná uvědomovat nočník, když chce čůrat, stahuje kaťata :)). Dneska se mu dokonce podařil do nočníku bobek, ale řval jak na lesy, když viděl, co vyprodukoval :))). Samozřejmě nehody jsou, ale dá se to unést. Akorát ho upozorňuju taky já, jestli se mu nechce čůrat. Ven i na spaní zatím plínky má. Ale i tak se jejich spotřeba dramaticky snížila :))), zatímco spotřeba jeho prádla a čištění pohovky či koberce výrazně stoupla :)).

Mějte se hezky a pa HELA

Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Pozdrávek kudlanka nábožná 27.4.2005 16:0
*Re: Pozdrávek kudlanka nábožná 1.5.2005 17:33
**Re: Pozdrávek Bruni 1.5.2005 18:40
***Re: Pozdrávek kudlanka nábožná 5.5.2005 13:31
****Re: Pozdrávek Míša*Tom*Any 6.5.2005 8:52

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.