| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : únor 2003

1.5.2005 18:40:02 Bruni

Re: Pozdrávek

Ahoj holky :-),
tak mám malou chvilku času - jednoho raubíře jsem vytáhla z vany, vysušila a pustila mu Hledá se Nemo, druhej se ještě cachtá ve vaně.
Adamovi ve čtvrtek vytáhli stehy z brady, naštěstí to má těsně pod bradou, ne přímo v obličeji, takže to na první pohled není vidět. Dostal novou přilbu, tak už jsme zase vesele drandili na motorce.
Docela mě vyděsil v pátek na houpačkách. Houpání miluje, od loňska, kdy jsme začali chodit na hřiště pro větší děti (když už chodil), vždycky jsme nejvíc času strávili na houpajdě. V pátek jsem ho rozhoupávala a on z té houpačky vypadl - dopadl tak nějak částečně na zadek a částečně na bok a ihned začal příšerně řvát a brečet. Děsně jsem se lekla, že si třeba něco zlomil.. ..No, a víte, kvůli čemu tak vřískal?? Že už se nehoupe... Jakmile jsem ho posadila zpátky, vřískat přestal a nadšeně křičel :"ještěěě!"

Jinak se máme fajn, Jiřík sice občas kašle - je to tak pár dní dobrý a pak zase horší, ale snad už se toho zbavíme nadobro.

Jezdíme o víkendech na chalupu, snažíme se to tam vylepšovat. Kluci tam mají na zahrádce plastovej domeček (miluje ho hlavně Adam), ráda bych tam dala právě tu houpajdu, ale zahrádka je dost malá (jen asi 8x10m), a tak tam máme aspoň tu "pozemní".
Mějte se krásně a ozvěte se!
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Pozdrávek kudlanka nábožná 27.4.2005 16:0
*Re: Pozdrávek kudlanka nábožná 1.5.2005 17:33
**Re: Pozdrávek Bruni 1.5.2005 18:40
***Re: Pozdrávek kudlanka nábožná 5.5.2005 13:31
****Re: Pozdrávek Míša*Tom*Any 6.5.2005 8:52

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.