| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : únor 2003

27.4.2005 16:00:30 kudlanka nábožná

Pozdrávek

Ahoj holky,

dneska u nás střídavě prší a chvíli je hezky. Ale procházku venku neřeším, protože starší Míša začal kašlat a na dnešek kašlal i v noci, chjoo. Takže do školky už dneska nešel. Chceme jet v sobotu na dlouho plánovaný výlet, doufám, že se z toho dostane. Už téměř tři týdny se ho drží rýma no a k tomu teď kašel. Teda, co začal na podzim chodit do školky je to v pytli. Co chvíli je nemocný. Já teda bojuju s nemocí taky už třetí týden, jak jsem si myslela, že jde u mě o náznak chřipky, tak mě chytil krk, pak hlasivky a nakonec kašel jako tuberák... Na ATB to nebylo, byla jsem ráda, protože jsem je měla v únoru asi po deseti letech, kdy mě skolila chřipajzna s průduškama... Ale holt se teď uzdravuju pomaleji a pořád to není ono. Snad s teplejším počasím se taky dáme do kupy :))).... No ale Andie pořád jsme na to líp než ty, tak bych si neměla moc stěžovat...

Holky, co prckové a plíny... My teda jedeme v kuse, i když. Dneska jsem mu je na doma vzala a dostal je jen na spaní. Hlásím 1x velký úspěch do nočníku, 1x trefená jídelní židle, 1x trefený koberec v obýváku.... občas si tak trochu učurne a když už to nevydrží, jede to ...

Snad nočníček brzy pochopí, je mu už téměř 27 měsíců...musíme vás taky dohnat s úspěchy.. :)))

Pa jdu juknout na kalimera, zda to zase nepustil do trenýrek. HELA
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Pozdrávek kudlanka nábožná 27.4.2005 16:0
*Re: Pozdrávek kudlanka nábožná 1.5.2005 17:33
**Re: Pozdrávek Bruni 1.5.2005 18:40
***Re: Pozdrávek kudlanka nábožná 5.5.2005 13:31
****Re: Pozdrávek Míša*Tom*Any 6.5.2005 8:52

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.