| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

15.3.2003 13:01:11 Martina+Madlenka+Kačenka

Re: Deprese

Ahoj, kde berou stihle maminky, na kterych je videt jenom brisko, to netusim. Ale ze sve vlastni zkusenosti musim potvrdit, ze po porodu se telo da do poradku - u nekoho rychleji, u nekoho pomaleji, ale pri trose snahy to jde. Ja jsem v tehotenstvi pribrala 15 kg - byla jsem z toho uplne nestastna, opravdu jsem se neprejidala a nedopravala jsem si zadne dobrutky. Ted mam o sest kilo mene nez jsem mela v dobe, kdy jsem otehotnela a kazdy mi rika, jak skvele vypadam (coz me samozrejme ohromne tesi, ale taky nuti k zamysleni, jak jsem sakra asi musela predtim vypadat :-) ). Neboj, ono se to vsechno spravi a ta materska laska se take objevi - treba az par tydnu po porodu, az sve detatko poznas. Ja jsem byla nestastna sama ze sebe, ze me okamzite po porodu neuchvatil matersky cit. Byla jsem strasne stastna, ze je Madlenka v poradku, ze to mam za sebou, byla jsem v uzasne euforii, ale ta laska k moji holcicce postupne rostla cele mesice. Nemej vycitky svedomi, ze ted nic necitis, myslim, ze je to docela normalni. Preju pohodovy zbytek tehotenstvi a krasne zdrave miminko.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Deprese Aprilmouse 15.3.2003 12:21
*Re: Deprese Martina+Madlenka+Kačenka 15.3.2003 13:1
*Re: Deprese Dina 15.3.2003 16:45
*Kočičky Kristýna+Robík 15.3.2003 23:52

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.