| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

15.3.2003 12:21:26 Aprilmouse

Deprese

Ahoj, dneska je mi trošku líp. Díky moc za povzbuzení!!! Všem... Jinak na příští ultrazvuk jdu až v 30tém týdnu, což je za strašně dlouho a v té době bych už ráda měla nakoupenou výbavičku - zatím mám jen postýlku - nejsem schopna se vyburcovat k něčemu dalšímu, což mě taky zaráží. Kamarádka mi půjčila nějaké časopisy Bettynka a to mě docela dorazilo. Hele nevíte, kde berou ty šťastné maminky s kulatým bříškem, které nejsou vůbec oteklé, mají štíhlé nohy a roztomile si vychutnávají těhotenství? :-)))))))) Já pevně doufám,že až se mimčo narodí, vše se zpraví. Jsem v jádru velmi racionálně uvažující bytost a to, že mě takhle strašně ovládají city mě děsí... Další věc, která mě trápí, je poněkud pochopitelnější - máme chovnou stanici koček - doma s námi bydlí tři kočičky (bytovky) a trošku mám strach, jak se zachovají, až k nám přibude další človíček. Ale to už je holt riziko podniku :-) Jinak mimčo (radši nebudu říkat Kačenka, už tomu totiž přestávám věřit) kope jako divé :-))
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Deprese Aprilmouse 15.3.2003 12:21
*Re: Deprese Martina+Madlenka+Kačenka 15.3.2003 13:1
*Re: Deprese Dina 15.3.2003 16:45
*Kočičky Kristýna+Robík 15.3.2003 23:52

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.