| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Astma

23.4.2005 12:05:42 Ája + 2 děti

Aerochamber

tak vkládám fotečku obalu, na tom jsou vidět všechny, aby nevznikaly zbytečné dohady :o)
Liší se jen velikostí obličejové masky, trubka i díra pro lék je stejná.





Náš Honzík si sice sám masku nedrží, ale když řeknu "jdeme dělat čmuch čmuch", tak poslušně přijde, nadýchá a je to v pohodě. Jen v nemocnici to nefunguje, tam odmítá i teploměr ... u odběrů kouše sestřičky apod.

Hani, na tchýni nedej, tohle nepochopí ani moje máma a i když mu budou dva roky, ještě ho nikdy nehlídala, protože "se ho bojí, co se může všechno stát". Furt mi předhazuje, jakej je to chcípák, já když byla malá, byla jsem hodně nemocná s průduškama což je podobný, ale podle ní "jsem z toho vyrostla" jen díky její skvělé péči. Připouštím, že kdyby mi nedávali na topení odpařovače, k posteli horký hrnec s heřmánkem a nekoupali v mlíce, asi bych se neuzdravila, ale myslím, že jí to neopravňuje k tomu, aby mi předhazovala, že za to, čím trpí Honzík můžu já, protože se o něj nestarám dobře. Prostě astma má genetický základ a z toho se fakt "vyrůst" nedá. To bychom museli změnit DNA :(
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Aerochamber Ája + 2 děti 23.4.2005 12:5
*Re: Aerochamber DanaK 23.4.2005 12:10
**Re: Aerochamber DanaK 23.4.2005 12:11
***Re: Aerochamber Ája + 2 děti 23.4.2005 13:2
****Re: Aerochamber DanaK 23.4.2005 15:33
*****Re: Aerochamber Hanka+ 4 berušky 23.4.2005 17:43
******astma a bezlepkova dieta erzet 24.4.2005 1:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.