| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Astma

18.1.2014 9:28:52 arantxa

Symbicort a problémy s hlasivkami

Už před 2,5 roku beru tento lék na astma a často mívám problémy s hlasivkami a bolestmi v krku jako při angíně. Nemáte s tím taky někdo zkušenosti? Moje alergoložka tvrdí, že je to z alergie. Někomu prý teče z nosu, jinému slzí oči a někdo má problém s hlasivkami. Já však pracuji ve školství a opravdu mě tento problém často omezuje v práci.
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
Téma: Symbicort a problémy s hlasivkami arantxa 18.1.2014 9:28
*Re: symbicort a problémy s hlasivkami daba+holčička 18.1.2014 10:9
**Re: symbicort a problémy s hlasivkam... Dojanka 18.1.2014 10:19
*Re: symbicort a problémy s hlasivkami Zd a tři 18.1.2014 10:31
**Re: symbicort a problémy s hlasivkam... arantxa 18.1.2014 12:50
***Re: symbicort a problémy s hlasivk... Zd a tři 18.1.2014 13:36
****Re: symbicort a problémy s hlasi... arantxa 18.1.2014 14:14
***Re: symbicort a problémy s hlasivk... radka 20.1.2014 7:39
*Re: symbicort a problémy s hlasivkami smíšek 18.1.2014 13:32
*Re: symbicort a problémy s hlasivkami ...neviditelná... 18.1.2014 16:27
*Re: symbicort a problémy s hlasivkami bromelie 18.1.2014 18:8
*Re: Symbicort a problémy s hlasivkami Duslik 19.1.2014 20:9

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.