| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Astma

24.10.2014 21:35:25 Hannka

Pálení, škrabání v krku po Asmanexu

Beru přibližně půl roku Asmanex, začala jsem 400, pak jsem přes léto měla chvíli 200
a teď od července zas 400. Poslední cca 3 týdny mě ale jakoby pálí a škrabe v Pise a krku, večer je to horší, kdy mám pocit, že mi v krku něco překáží a nutí odkašlávat.Nemám teplotu, rýmu apod., takže od nastydnutí to asi nebude. Napadlo mě tedy, jestli to může mít spojitost s užíváním toho Asmanexu?i když po něm hned čistým zuby a kloktám vodou.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Pálení, škrabání v krku po Asmanexu Hannka 24.10.2014 21:35
*Re: Pálení, škrabání v krku po Asmanex... Zd a tři 24.10.2014 22:15
*Re: Pálení, škrabání v krku po Asmanex... ..maya.. 26.10.2014 7:44
**Re: Pálení, škrabání v krku po Asman... Hannka 26.10.2014 14:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.