| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

12.4.2001 14:20:52 Michal

Re: Proč mě odmítá?

Ahoj Káťo,
asi to bude, jak píšeš, že je v období vzoru.Takže odmítavé reakce jsou přirozené. Nevím, jak je to u Vás, ale pokud jako ve většině rodinách, že maminka je s dítětem doma a tatínek je přes den v práci, pak je pochopitelné i to, co píšeš. Kdyby se o kluka staral celé dny otec a ty bys pracovala, mohlo by to být zrovna tak naopak. Pokud jste s manželem dohodnutí na stejných pravidlech hry (za tohle dítě pochválím, za tohle dostane na zadek, ...), čili k oběma si může dovolit zhruba stejně, pak z z tohoto období časem (brzy) určitě vyroste.
Chápu, že ho chceš chovat, hladit, ... a je to pro Tebe teď těžké - ale pokud to otevřeně odmítá, tak pokud mu to člověk "vnucuje", bude tím spíš odmítavější. Díky Bohu, že se nechá chovat teď alespoň od táty, protože bezpochyby tělesné projevy lásky moc potřebuje. Pro kluka je důležité, aby věděl, že když chce, může se s Tebou kdykoli pomazlit. V tomhle přechodném období to odmítá, ale vydrž! Měj ho dál ráda, dávej mu alespoň laskavé pohledy bez výčitek, a on brzy změkne. Vnucující péče by jen uzavírala jeho ducha, ale Tvoje trpělivost, láska a příjemné pohledy ho naopak otevřou.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Proč mě odmítá? Kateřina , 19m Filípek 7.4.2001 23:31
*Re: Proč mě odmítá? Michal 12.4.2001 14:20
**Re: Proč mě odmítá? Ája 13.4.2001 9:12
***Re: Proč mě odmítá? Kateřina , 19m Filípek 13.4.2001 9:38

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.