| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

13.4.2001 9:38:41 Kateřina , 19m Filípek

Re: Proč mě odmítá?

Ahoj Ájo,
tisíceré díky za dopisek a hlavně za Tvoji zkušenost s psychologem. Alespoň už mám vyřešeno, zda za ním zajít či nikoli. Když jsem si přečetla Tvoji reakci, začalo mi pomalu svítat. Ony zpravidla ty nejjednodušší věci bývají nejchytřejší. Je pravda, že jsem na Filípka asi měkká. On byl vždy rozkošné a usměvavé dítě, a tak bylo velmi snadné mu dát absolutní volnost a nijak ho neomezovat. Lumpárny a mnou zmiňovaná agresivita pak přišly jakoby z ničeho nic a mě logicky zaskočily. Jediný problém nyní spatřuji v tom, že Filip je docela osobnost (a ještě ke všemu pěkně vychytralá)a že bude tedy potíž trvat si opravdu pevně na svém. Odvádět pozornost - na to mi už hodně dlouho neskače. On moc dobře vi, kam jsem co schovala apod. Nechá se jakoby zabavit něčím jiným a pak šup, už zase peláši ke skříni, kde je jeho objekt zájmu. Ale obecně - jak říkám můj otec - asi bude zapotřebí přejít od Komenskeho k Frištenskému a občas jej plesknout po zadnici.
díky ještě jednou, budu ráda, když zase napíšeš.
Kačka
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Proč mě odmítá? Kateřina , 19m Filípek 7.4.2001 23:31
*Re: Proč mě odmítá? Michal 12.4.2001 14:20
**Re: Proč mě odmítá? Ája 13.4.2001 9:12
***Re: Proč mě odmítá? Kateřina , 19m Filípek 13.4.2001 9:38

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.