| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

7.4.2001 23:31:19 Kateřina , 19m Filípek

Proč mě odmítá?

Filípek zřejmě dorostl do období vzdoru a pilně s námi doma cvičí. Je umrněný, uvztekaný, nic mu není po vůli, mám pocit, že mě provokuje. Přebalit jej, nebo ho obléci začíná být nad moje síly. To vše se dá přežít. Co mě ale poslední dobou začíná hodně trápit je, že mě jaksi odmítá. Má chvíle (bohužel velmi často), kdy na něj nesmím ani sáhnout, natož jej pochovat. Pokusím-li se Filípka vzít do náruče (nebo obléci atd.), začne "hadrovatět", vtekat se. Uchlácholí ho jen jeho tatínek. Jsem šťastná, že mám úžasného manžela a můj syn skvělého otce, ale pochopte - já jsem maminka a chci své dítě laskat, hladit, chránit. Dnes mě dorazila návštěva lékařky. Filípek se bál a plakal. A víte koho volal? Ne ´mami´, ale ´tati´! Připadala jsem si jako macecha.
Samozřejmě, že se Filip "vzpírá" i svému otci, jsme-li s manželem oba doma, drží zpravidla "basu" s ním. Vydrží mu klidně sedět na klíně a prohlížet si s ním knížku, hrát si. Já se musím držet jakoby stranou.
Také nevím, co mám dělat s Filipkovou touhou neustále štípat. Jen co jsme se zbavili kousání, začal nás mučit štípáním. V očích se mu přitom probleskne vztek, zloba, potřeba vydat energii? Nevím. Je to normální? Co s tím? Dodávám, že Filípek je obrovsky aktivni dítě, má velkou sílu, je pohybově nadaný, chytrý.
ahojte Katka
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Proč mě odmítá? Kateřina , 19m Filípek 7.4.2001 23:31
*Re: Proč mě odmítá? Michal 12.4.2001 14:20
**Re: Proč mě odmítá? Ája 13.4.2001 9:12
***Re: Proč mě odmítá? Kateřina , 19m Filípek 13.4.2001 9:38

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.