| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

4.4.2001 20:13:48 Alena, 1 holka

máma proti mě štve mou dceru

Ahoj holky,

nevím jestli to dělají i jiné babičky, ale moje vlastní matka, mé tříleté holčičce neustále opakuje věty typu: maminka je na tebe zlá, nedá ti najíst, neumyje tě, nevypatre ti... Když jsem od své dcerky uslyšela otázku: "A proč mě nemáš ráda?", tak už jsem to nezvládla. Malou jsem k rodičům vodila 1x týdně na dvě až čtyři hodiny abychom si s manželem mohli nakoupit a udělat větší úklid. Jenže babička k nám denně chodí, i když jsem jí několikrát naznačila, že si to nepřeju. Natvrdo ji vyhodit jsem zatím nechtěla. Ale jak jsem pochopila, tak se během té doby vždycky malá "něco" dozvěděla. A pak se mě opravdu lítostivě ptala, proč jí nekoupím žádné oblečení (ve svém věku si prostě nevzpoměla, že před týdnem dostala nové šatičky), nebo podobné věci. Začínám mít pocit, že v nás ztrácí důvěru. Přitom je o ni opravdu dobře postaráno, je to vysněné dítě, můj muž ji zbožňuje a i když ji nerozmazlujeme, tak se má rozhodně velice dobře.
Navíc jsem se od svého mladšího brášky doslechla, že mě máma pomlouvá, jaká jsem neschopná matka a jak nebýt babičky.... On sám mi to celkem bezelstně zopakoval, je mu patnáct a sám ještě neví, co a jak je doopravdy, máma je pro něj vzor.

Holky, co mám dělat? Nechci říct mámě, že k nám nesmí, nechci se s ní přestat stýkat, ale ta moje malá to začíná mít v hlavičce děsně pomotané!!!

Alena
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
máma proti mě štve mou dceru Alena, 1 holka 4.4.2001 20:13
*Re: máma proti mě štve mou dceru Kateřina (Markétka 3,5 roku) 5.4.2001 9:17
*Re: máma proti mě štve mou dceru Jarka, dvě děti 5.4.2001 9:42
*Re: máma proti mě štve mou dceru Magda, 2 děti 5.4.2001 20:43
*Re: máma proti mě štve mou dceru Jan Stuchlík 4.5.2001 23:32

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.