| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

Re: máma proti mě štve mou dceru

Alenko, jestli je to opravdu tak, jak píšeš, moc Tě lituju. Vědět, že vlastní máma dělá takové kusy, musí být opravdu hrozné. Doufám, že se Tě to nějak nedotkne, ale když jsem to tak četla, říkala jsem si, že Tvoje maminka je snad zralá pro psychiatra... Takhle ubližovat svojí dceři a hlavně vnučce... to je fakt nepochopitelné. Napadlo mě - opět promiň - jestli Ty sama ses narodila proto, že Vaši to opravdu chtěli, nebo jestli to bylo nějaké jejich nedopatření. Ale to už je teď asi jedno.
Taky chápu, že se Ti nechce s ní nějak tvrdě přerušit styky, ale myslím si, že by sis s ní o tom měla otevřeně promluvit a jasně jí dát najevo, že pokud má ráda Tebe i Tvou holčičku a chce se s ní stýkat, musí s takovými výpady jednou provždy přestat. Když s tím neskončí, asi nezbude opravdu nic jiného, než řešit to "po zlém". Přece si proboha nenecháš takhle nabourávat vztah svojí holčičky k sobě! Je moc malá na to, aby z toho měla rozum, ale následky do budoucna můžou být hrozivé.
Moc Ti přeju, aby se všechno v dobré obrátilo a ozvi se, jak jsi pochodila. Ahoj
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
máma proti mě štve mou dceru Alena, 1 holka 4.4.2001 20:13
*Re: máma proti mě štve mou dceru Kateřina (Markétka 3,5 roku) 5.4.2001 9:17
*Re: máma proti mě štve mou dceru Jarka, dvě děti 5.4.2001 9:42
*Re: máma proti mě štve mou dceru Magda, 2 děti 5.4.2001 20:43
*Re: máma proti mě štve mou dceru Jan Stuchlík 4.5.2001 23:32

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.