| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Nevěra

31.3.2005 13:07:45 Neli

Nepátrej......

Vždy jsem říkala manželovi, že pokud nastane situace, že mi bude nevěrný, nechť to "spáchá" způsobem, o kterém se nikdy nedovím, bylo by pro mě jednodušší žít s pocitem, že něco nevím...Nedbal mých rad a nedopatřením (skutečně blbou náhodou)jsem se o jeho atrakci s jinou dozvěděla, držela jsem tenkrát "ten důkaz v ruce" a přesvědčovala se, že se nepodívám.Podívala jsem se.... Dodnes toho lituji, neboť co následovalo a stále je, je vyčerpávající. Jsme spolu ale nevím, nevím, stále je to mezi námi a jak to vše dopadne je v nedohlednu.Manžel mi několikrát řekl, že jsem se asi do této situace chtěla dostat, jinak bych mu jak on říká "nešňupala" ve věcech.Není to rada pouze zkušenost.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Nepátrej...... Neli 31.3.2005 13:7
*Re: Nepátrej...... orchidej 31.3.2005 18:27
**Re: Nepátrej...... BERENNIKA 31.3.2005 23:51
***Re: Nepátrej...... orchidej 1.4.2005 8:42

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.