| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Nepátrej......

 Celkem 4 názorů.
 Neli 
  • 

Nepátrej...... 

(31.3.2005 13:07:45)
Vždy jsem říkala manželovi, že pokud nastane situace, že mi bude nevěrný, nechť to "spáchá" způsobem, o kterém se nikdy nedovím, bylo by pro mě jednodušší žít s pocitem, že něco nevím...Nedbal mých rad a nedopatřením (skutečně blbou náhodou)jsem se o jeho atrakci s jinou dozvěděla, držela jsem tenkrát "ten důkaz v ruce" a přesvědčovala se, že se nepodívám.Podívala jsem se.... Dodnes toho lituji, neboť co následovalo a stále je, je vyčerpávající. Jsme spolu ale nevím, nevím, stále je to mezi námi a jak to vše dopadne je v nedohlednu.Manžel mi několikrát řekl, že jsem se asi do této situace chtěla dostat, jinak bych mu jak on říká "nešňupala" ve věcech.Není to rada pouze zkušenost.
 orchidej 


Re: Nepátrej...... 

(31.3.2005 18:27:32)
Bože, tak tohle je svatá pravda...kdo hledá, ten najde. Já taky našla a do smrti smrťoucí budu litovat.Vytrestala jsem se sama za to, že jsem šňupala do cizích věcí. Ta bolest, zrada, vždycky to bylo o tom, že jiní podvádějí a já mám vyjímku, ale vyjímka neexistuje. Chlapi jsou chlapi a my bychom se měly ušetřit zbytečné bolesti a zklamání tím, že pátráme a hledáme. Zvlášť, pokud jinak vše klape a náš manžel chce být s námi, jen je prostě ten chlap, který rozsévá i dál(mají to prý v genech). Tak tohle je teorie, to víte, že v praxi se s tím peru a do smrti prát budu. Ale skutečně, mohla bych si ověřovat a pátrat, ale už to nikdy neudělám. Už nikdy nechci zažít to ztažení všech vnitřností při pohledu na jasný důkaz a to dilema, zda zůstanu nebo vztah ukončím.Je to těžké.
 BERENNIKA 


Re: Re: Nepátrej...... 

(31.3.2005 23:51:57)
orchidejko...nevím jak u vás, ale já jsem nějak začala tušit, že se něco děje, že to, že si můj muž sám koupí spodní prádlo, začne se snažit zbavit své pneumatiky, sám od sebe mě požádá abych ho ostříhala a pod.
A to, že se nám ženským rozbliká majáček a jsme ve střehu, je logický. Proč bychom měly mít pocit viny, že se snažíme přijít o co jde??? Ano, většinou přijdeme na to ,že se opravdu děje něco, co nás raní, hluboce raní. Nevím, já volím variantu vědět i se sevřeným žaludkem, ale zároveň s možností volby " Dokážu odpustit, nedokážu odpustit". Já si svého "M" brala z lásky a věřila, že spolu zestárneme. Iluze/naděje, která je krásná, bohužel je i realita.
Myslím ,že Martina napsala, že jí je líto manželky jejího milence...já nechci aby mě někdo litoval...nejsem politováníhodná. Chvílu to trvalo, ale každý ráno si u zrcadla řeknu..."Jseš príma ženská a kdo to nepozná je hňup".
Co jsem chtěla hlavně napsat...to ,že začnem šmírovat a hledat má většinou své opodstatnění a udělala by to většina z nás(chorobný žárlivce nepočítám) nevím proč se za to omlouvat a proč to vysvětlovat..na začátku nedůvěry jsme se nepodílely..."Ano" nemá se to...ale lhát a podvádět se taky nemá...takže babo raď
Orchidejko: ten v trenkách....to mě po dlouhý době rozesmálo :o)

 orchidej 


Re: Re: Re: Nepátrej...... 

(1.4.2005 8:42:29)
Bereniko, i Ty máš pravdu. Tohle byla má teorie, jak si ušetřit trápení, ale asi až ucítím náznaky, udělám to zase, zase budu hledat. Já jen, že jsem v uplynulých týdnech přišla o své poslední iluze o věrnosti a čistotě vztahu, peru se s tím, jací jsou chlapi. Vím, nejsou všichni stejní, ale jisté známky by tu byly, ne? A Ti, co nejsou stejní jsou zase jiná skupina stejných. Ach jo, je to fakt těžké. Kdybych tak uměla být šťastná singl, bez chlapa. Ale já cítím to teplo, krásno a plnohodnotno jen páru. Takže se budu do smrti trápit svým filozofováním nad bolestmi a radostmi tohoto světa:-)

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.