| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Nevěra

31.3.2005 18:27:32 orchidej

Re: Nepátrej......

Bože, tak tohle je svatá pravda...kdo hledá, ten najde. Já taky našla a do smrti smrťoucí budu litovat.Vytrestala jsem se sama za to, že jsem šňupala do cizích věcí. Ta bolest, zrada, vždycky to bylo o tom, že jiní podvádějí a já mám vyjímku, ale vyjímka neexistuje. Chlapi jsou chlapi a my bychom se měly ušetřit zbytečné bolesti a zklamání tím, že pátráme a hledáme. Zvlášť, pokud jinak vše klape a náš manžel chce být s námi, jen je prostě ten chlap, který rozsévá i dál(mají to prý v genech). Tak tohle je teorie, to víte, že v praxi se s tím peru a do smrti prát budu. Ale skutečně, mohla bych si ověřovat a pátrat, ale už to nikdy neudělám. Už nikdy nechci zažít to ztažení všech vnitřností při pohledu na jasný důkaz a to dilema, zda zůstanu nebo vztah ukončím.Je to těžké.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Nepátrej...... Neli 31.3.2005 13:7
*Re: Nepátrej...... orchidej 31.3.2005 18:27
**Re: Nepátrej...... BERENNIKA 31.3.2005 23:51
***Re: Nepátrej...... orchidej 1.4.2005 8:42

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.