| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Nevěra

31.3.2005 23:51:57 BERENNIKA

Re: Nepátrej......

orchidejko...nevím jak u vás, ale já jsem nějak začala tušit, že se něco děje, že to, že si můj muž sám koupí spodní prádlo, začne se snažit zbavit své pneumatiky, sám od sebe mě požádá abych ho ostříhala a pod.
A to, že se nám ženským rozbliká majáček a jsme ve střehu, je logický. Proč bychom měly mít pocit viny, že se snažíme přijít o co jde??? Ano, většinou přijdeme na to ,že se opravdu děje něco, co nás raní, hluboce raní. Nevím, já volím variantu vědět i se sevřeným žaludkem, ale zároveň s možností volby " Dokážu odpustit, nedokážu odpustit". Já si svého "M" brala z lásky a věřila, že spolu zestárneme. Iluze/naděje, která je krásná, bohužel je i realita.
Myslím ,že Martina napsala, že jí je líto manželky jejího milence...já nechci aby mě někdo litoval...nejsem politováníhodná. Chvílu to trvalo, ale každý ráno si u zrcadla řeknu..."Jseš príma ženská a kdo to nepozná je hňup".
Co jsem chtěla hlavně napsat...to ,že začnem šmírovat a hledat má většinou své opodstatnění a udělala by to většina z nás(chorobný žárlivce nepočítám) nevím proč se za to omlouvat a proč to vysvětlovat..na začátku nedůvěry jsme se nepodílely..."Ano" nemá se to...ale lhát a podvádět se taky nemá...takže babo raď
Orchidejko: ten v trenkách....to mě po dlouhý době rozesmálo :o)

Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Nepátrej...... Neli 31.3.2005 13:7
*Re: Nepátrej...... orchidej 31.3.2005 18:27
**Re: Nepátrej...... BERENNIKA 31.3.2005 23:51
***Re: Nepátrej...... orchidej 1.4.2005 8:42

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.