| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úřední okénko - ostatní

24.2.2000 1:12:52 Arnošt 2 dětui 2+0 let

Re: Nekonečný boj s MÚ pro Prahu 8 tentokrát Praha 3

Já jsem to zažil taky:

Nastoupila nová úřednice. Protože mne nebaví se tahat s úřady příliš často žádal jsem o přídavky na dítě zpětně (ó jaká hrůza ...) od 1.1.1999. Aktivní úřednice mi papír mnou vyplněný dodatečně ručně opravila na 1.10.1999. Tak jsem tam musel znovu a znovu vyplnit 1.1.1999 na další frmulář. A tak mi přišli 3 rozhodnutí - nejprve to od 1.10.1999. Pak od 1.1.1999 a nakonec k 31.9. zastavení !!! I když jsem programátor a kdeco chápu, tak tohle mne dorazilo.

Podobný případ: kdysi jsem žádal těsně po skončení studia o přídavky za poslední rok. Přinesl jsem potvrzení o skončení studia k .... . Pro ně ale bylo silně obtížné akceptovat potvrzení o skončení, když neměli potvrzení o studiu...

Arnošt
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Nekonečný boj s MÚ pro Prahu 8 Míra, bojovník s úřady a formuláři 29.11.1999 8:40
*Re: Nekonečný boj s MÚ pro Prahu 8 ten... Arnošt 2 dětui 2+0 let 24.2.2000 1:12

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.