| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Reklamace a vracení zboží

22.8.2013 20:02:32 Slečna Marplová

Reklamace zahradního domku

Pořídila jsem zahrani domek, který mi namontoval prodejce. Byla jsem spokojena, nez se rozklížil tak, že nejdou zavírat dveře. Postupně se začaly objevovat další vady. Domek je stále v záruce. Napsala jsem email, na který nikdo nereagoval, tak jsem zavolala, zvedli to, příjemně mi sdělili, že to není problém a vše opraví, ale takto si voláme už víc jak měsíc, kdy mně ujišťují, jak všechno bude, i hory s horákama, ale kde nic tu nic.
Jaký je další postup, když zjevně s firmou není řeči? Mám se obrátit na ČOI? Nebo SOS zákazníků (či jak se jmenuje ta organizace, co chrání zájmy zákazníků), anebo kam se mám uchýlit? Jako volat už jim nechci, je to pořád dokola, sliby, sliby, omluva a ujištění, že se o to postarají a nakonec prd.
Díky za rady.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Reklamace zahradního domku Slečna Marplová 22.8.2013 20:2
*Re: Reklamace zahradního domku margotka78 alias shit-roller 22.8.2013 20:6
*Re: Reklamace zahradního domku ...neviditelná... 22.8.2013 20:8
**Re: Reklamace zahradního domku Slečna Marplová 23.8.2013 8:48

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.