| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Reklamace a vracení zboží

13.1.2020 21:04:09 Hanka a holky 07/03+07/06

Reklamace čelního skla

Přeji pěkný večer. Potřebovala bych radit s postupem. V říjnu 2019 proběhla v autorizovaném servise výměna čelního skla auta z důvodu poškození, patrně od kamene. Sklo mám pojištěno, plnilo se z pojistky. Nyní se ve skle objevila cca 20 cm prasklina začínající na spodní hraně skla, není vidět nějaký vnější zásah, prostě čistý řez. Bylo to v rozmezí 8 hodin, kdy jsem dojela do práce, auto odstavila a po návratu k autu toto. Servis se tváří (objednala jsem se tam telefonicky), že se na to podívá, posoudí, ale na reklamaci možná nebude chtít kývnout. Šlo by uplatnit dle NOZ §2161 Jakost při převzetí, kde je psáno, že projeví-li se vada v průběhu 6 měsíců od převzetí, má se za to, že věc byla vadná již při převzetí?
Možná bude mít zkušenosti nějaký sem nakukující muž? Nebo nějaký právní názor šikovné ženy? Díky za pomoc.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Téma: Reklamace čelního skla Hanka a holky 07/03+07/06 13.1.2020 21:4
*Re: Reklamace čelního skla Monika 13.1.2020 21:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.