| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

Re: Bohunice nebo Obilní trh?

Milá Ivo z Brna, právě se rozmýšlím, jestli jít rodit do Bohunic nebo na "Obilňák". Rodila jsem poprvé na "Obilňáku" a tam se mě to vůbec nelíbilo. Je to ale již sedm let a za tu dobu se ledacos změnilo. Při příjmu jsem dostala klistýr (na oholení jestli chci nebo nechci se mě nikdo neptal) a byli jsme na jeden záchod dvě příchozí. Dosti trapné. Potom za mnou do pokoje přišla sestra, která mě nadala, že tady řvu, že mě jde slyšet až do prvního patra. Na porodní sál v porodních bolestech jsem se musela dobelhat sama z pokoje, nikdo mě nepomohl. S neochotou na odd. šestinedělí scela souhlasím, že některé sestry jsou hodně neochotné. A když nad tím tak přemýšlím, tak asi půjdu rodit do Bohunic.
Přeji všem pěkný den Andrea
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Bohunice nebo Obilní trh? Iva z Brna, v sedmém měsíci 16.12.1999 16:54
*Re: Bohunice nebo Obilní trh? Martina, dcera 5 let 17.12.1999 3:32
*Re: Bohunice nebo Obilní trh? Iva, v očekávání 19.12.1999 12:49
**Re: - Iva, která řeší kde rodit - ... Iva 29.2.2000 18:40
*Re: Bohunice nebo Obilní trh? Jana, Týnka 6 měsíců 25.1.2000 21:37
*Re: Bohunice nebo Obilní trh? Andrea, dcera 7let, nyní ve 4měsíci 3.2.2000 15:19
*Re: Bohunice nebo Obilní trh? Lenka Nová, tři dospívající dcery 11.2.2000 8:53
**Re: Bohunice nebo Obilní trh? Jana, dcera 6 měsíců 11.2.2000 8:59

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.