| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Také přes internet :)

 Celkem 6 názorů.
 Ejika (děti 1 a 3 roky) 
  • 

Také přes internet :) 

(3.4.2005 14:45:17)
Pro pobavení Vás napíši jak jsme se seznámili my ... Po vysoké škole a rozchodu 5 -ti letého vztahu jsem hledala nějakou spřízněnou duši, nejlépe budoucího manžela. Také na seznamce.cz.Dala jsem si tam inzerát odpovědí bylo více, s mnoha muži jsem se setkala, ale vždy to vyšumělo. Buďto se mi nelíbili, nebo v menším množství případů já jim. Až mi odepsal můj budoucí manžel. Napsal tam, že pracuje nedaleko mého bydliště na letišti. Tak jsem se tam na něj jela podívat. Na letišti pro mě přijel nádherný opálený chlap - v té době tam pracoval jako letecký instruktor. Hned mě vzal do letadla a udělali jsme si okružní let. Naše první komunikace tedy byla přes sluchátka: ). Po výletu mě pozval na džus. Potom slíbil, že mi zavolá. Tak jsem si říkala,že ten už se určitě neozve. A ozval. Řekl,že za mnou přijede k našim. Přijel, ale i s taškou a rovnou na celý víkend :). Večer jsme si šli sednout do lesa na posed a tam jsme seděli a mlčeli. Oba jsme totiž čekali, že ten druhý řekne, že z toho nic nebude ... No nakonec jsme se po 4 měsících vzali, máme dvě krásné děti a i když bych manžela někdy nejradši neviděla, neměnila bych.
 Veverka a seznamka 
  • 

Re: Také přes internet :) 

(21.4.2005 14:56:29)
Tak jsem chtěla psát mé seznámení s přítelem, ale bylo mi hloupé začít psát o tom, že jsme se seznámili přes inzerát. Jsem ráda, že to také vychází.
Rozešla jsem se po 5 letech a rok jsem byla sama. Bloudila jsem po internetu a našla seznamkz. zadala inzerát a stejně jako Tobě, dost jich odepsalo, ale.... Řekla jsem si poslední a konec. Psali jsme si, volali a já se zamilovala do jeho hlasu. Pak přišlo první setkání, jeli jsme na výlet. Bydlel ode mě 200km a protože Láska je oslepující po 14 dnech jsem dala výpověď v práci a odjela za ním. Dnes po 5 měsících, už u něj bydlím, stavíme si bydleníčko, kam se budeme za 3dny stěhovat a 18.6. nás čeká společné ANO. Miminko ještě neni, ale do budoucna bude.
Ať žijou seznamky!!!!:-))
 zuziku 


Re: Re: Také přes internet :) 

(18.5.2005 9:31:04)
Ahoj,tak to jsem ráda, že nejsem sama kdo se seznámil přes internet.
Na vysoký jsem měla přítele, ale neustále jsme se hádali, tak jsem se s ním po škole rozešla. Odstěhovala jsem se za prací do malého města, kde jsem nikoho neznala. Jsem celkem pohledná, ale bývalý přítel mě neustále schazoval a kritizoval a moje sebevědomí bylo v prachu.Večery jsem trávila sama v bytě u televize, tak jsem si dala inzerát, chtěla jsem aspoň kamaráda, abych měla s kým jít do kina. Odepsalo mi asi 30 pánů, vybrala jsem si jednoho a začala si s ním dopisovat. Zjistila jsem, že pracuje občas ve stejném domě jako já, jen o poschodí níž. Měsíc jsme si psali a pak mě pozval na taneční pro dospělé. Nejdřív se mi nechtělo, ale protože tancuju ráda, tak jsem šla. čekala jsme na něj večer před divadlem a nadávala jsem si, že jsem blbá a jestli mám tohle zapotřebí. Sice se popsal jako vysoký(mám176 cm) s modrýma očima a černými vlasy, ale říkala jsem si, kdoví, co přijde za zjev. Jenže on přišel a vypadal ještě líp než jsem čekala. Málem jsem omdlela. Jenže pak toho moc nenamluvil, tak jsem si říkala, že se mu asi nelíbím.No, nebudu to prodlužovat, po roce a půl jsme se vzali a máme dvoměsíční holčičku. Manžel mi dodnes říká, jak jsem mu svým zjevem vyrazila dech, takže měl strach, že se mi nebude líbit. Máme se moc rádi a občas nemůžu uvěřit tomu, jaké jsem měla štěstí.
 lili 
  • 

Re: Re: Re: Také přes internet :) 

(15.6.2005 10:14:57)
Ahoj,mi sme se seznamili pres inzerat, je to hezky, supr,doporucuji. 16. cervence se bereme.
 monika 
  • 

pres chat:) 

(21.6.2005 11:12:31)
My s pritelem jsme se znali 5let po chatu prosli si spolecne 1 laskami a osudny den prvniho listopadu jsme se dali dohromady...drzi nam to 3roky a reknu Vam bajecnejsiho chlapa jsem nepotkala...
planujemem miminko
 Smajlinka 


Re: Re: Re: Re: Také přes internet -mě to nevyšlo!!! 

(11.6.2006 23:47:14)
Tak mě ta láska přes inzerát nevyšla.Bylo to jen přežívaných 11 let. jediné dobré z tohoto vztahu, byly naše dvě dcery.Pak jsem požádala o rozvod. O žádný další vztah, už jsem se nesnažila a zaměřila jsem se na svou kariéru. Jenže osud měl se mnou jiné plány. Jednou jsem musela jet na 5 dní na školení a právě tam jsem se bláznivě zamilovala do svého přítele. Bylo dost těžké,dělat před ostatními, že se nic neděje.A tak abych se uklidnila, chodila jsem pokaždé, když to bylo možné do blízkého lesa na procházky. Jednou u večeře se mě holky zeptaly, jestli se půjdu zas projít.Má odpověď byla kladná. Hned na to se mě Martin ( můj přítel ) zeptal, jestli může jít se mnou... Setkali jsme se v 19,00 h. před budovou.Co následovalo dál, radši vynechám. Jen můžu říct, že už spolu máme dva nádherný chlapečky. Martínka, kterému je rok a jeden měsíc a pak Tomáška, který se nám narodil 24.4.2006. A poslední věc. Jsem moc šťastná, konečně svůj život prožívám!!! No a 7.7. 2007, se budeme brát:)

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.