| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jste se namlouvali?

21.4.2005 14:56:29 Veverka a seznamka

Re: Také přes internet :)

Tak jsem chtěla psát mé seznámení s přítelem, ale bylo mi hloupé začít psát o tom, že jsme se seznámili přes inzerát. Jsem ráda, že to také vychází.
Rozešla jsem se po 5 letech a rok jsem byla sama. Bloudila jsem po internetu a našla seznamkz. zadala inzerát a stejně jako Tobě, dost jich odepsalo, ale.... Řekla jsem si poslední a konec. Psali jsme si, volali a já se zamilovala do jeho hlasu. Pak přišlo první setkání, jeli jsme na výlet. Bydlel ode mě 200km a protože Láska je oslepující po 14 dnech jsem dala výpověď v práci a odjela za ním. Dnes po 5 měsících, už u něj bydlím, stavíme si bydleníčko, kam se budeme za 3dny stěhovat a 18.6. nás čeká společné ANO. Miminko ještě neni, ale do budoucna bude.
Ať žijou seznamky!!!!:-))
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Také přes internet :) Ejika (děti 1 a 3 roky) 3.4.2005 14:45
*Re: Také přes internet :) Veverka a seznamka 21.4.2005 14:56
**Re: Také přes internet :) zuziku 18.5.2005 9:31
***Re: Také přes internet :) lili 15.6.2005 10:14
****pres chat:) monika 21.6.2005 11:12
****Re: Také přes internet -mě to ne... Smajlinka 11.6.2006 23:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.