| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jste se namlouvali?

18.5.2005 9:31:04 zuziku

Re: Také přes internet :)

Ahoj,tak to jsem ráda, že nejsem sama kdo se seznámil přes internet.
Na vysoký jsem měla přítele, ale neustále jsme se hádali, tak jsem se s ním po škole rozešla. Odstěhovala jsem se za prací do malého města, kde jsem nikoho neznala. Jsem celkem pohledná, ale bývalý přítel mě neustále schazoval a kritizoval a moje sebevědomí bylo v prachu.Večery jsem trávila sama v bytě u televize, tak jsem si dala inzerát, chtěla jsem aspoň kamaráda, abych měla s kým jít do kina. Odepsalo mi asi 30 pánů, vybrala jsem si jednoho a začala si s ním dopisovat. Zjistila jsem, že pracuje občas ve stejném domě jako já, jen o poschodí níž. Měsíc jsme si psali a pak mě pozval na taneční pro dospělé. Nejdřív se mi nechtělo, ale protože tancuju ráda, tak jsem šla. čekala jsme na něj večer před divadlem a nadávala jsem si, že jsem blbá a jestli mám tohle zapotřebí. Sice se popsal jako vysoký(mám176 cm) s modrýma očima a černými vlasy, ale říkala jsem si, kdoví, co přijde za zjev. Jenže on přišel a vypadal ještě líp než jsem čekala. Málem jsem omdlela. Jenže pak toho moc nenamluvil, tak jsem si říkala, že se mu asi nelíbím.No, nebudu to prodlužovat, po roce a půl jsme se vzali a máme dvoměsíční holčičku. Manžel mi dodnes říká, jak jsem mu svým zjevem vyrazila dech, takže měl strach, že se mi nebude líbit. Máme se moc rádi a občas nemůžu uvěřit tomu, jaké jsem měla štěstí.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Také přes internet :) Ejika (děti 1 a 3 roky) 3.4.2005 14:45
*Re: Také přes internet :) Veverka a seznamka 21.4.2005 14:56
**Re: Také přes internet :) zuziku 18.5.2005 9:31
***Re: Také přes internet :) lili 15.6.2005 10:14
****pres chat:) monika 21.6.2005 11:12
****Re: Také přes internet -mě to ne... Smajlinka 11.6.2006 23:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.