| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jste se namlouvali?

3.4.2005 14:45:17 Ejika (děti 1 a 3 roky)

Také přes internet :)

Pro pobavení Vás napíši jak jsme se seznámili my ... Po vysoké škole a rozchodu 5 -ti letého vztahu jsem hledala nějakou spřízněnou duši, nejlépe budoucího manžela. Také na seznamce.cz.Dala jsem si tam inzerát odpovědí bylo více, s mnoha muži jsem se setkala, ale vždy to vyšumělo. Buďto se mi nelíbili, nebo v menším množství případů já jim. Až mi odepsal můj budoucí manžel. Napsal tam, že pracuje nedaleko mého bydliště na letišti. Tak jsem se tam na něj jela podívat. Na letišti pro mě přijel nádherný opálený chlap - v té době tam pracoval jako letecký instruktor. Hned mě vzal do letadla a udělali jsme si okružní let. Naše první komunikace tedy byla přes sluchátka: ). Po výletu mě pozval na džus. Potom slíbil, že mi zavolá. Tak jsem si říkala,že ten už se určitě neozve. A ozval. Řekl,že za mnou přijede k našim. Přijel, ale i s taškou a rovnou na celý víkend :). Večer jsme si šli sednout do lesa na posed a tam jsme seděli a mlčeli. Oba jsme totiž čekali, že ten druhý řekne, že z toho nic nebude ... No nakonec jsme se po 4 měsících vzali, máme dvě krásné děti a i když bych manžela někdy nejradši neviděla, neměnila bych.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Také přes internet :) Ejika (děti 1 a 3 roky) 3.4.2005 14:45
*Re: Také přes internet :) Veverka a seznamka 21.4.2005 14:56
**Re: Také přes internet :) zuziku 18.5.2005 9:31
***Re: Také přes internet :) lili 15.6.2005 10:14
****pres chat:) monika 21.6.2005 11:12
****Re: Také přes internet -mě to ne... Smajlinka 11.6.2006 23:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.