| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky?

 Celkem 29 názorů.
 Minie1 


Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 17:46:50)
Jedná se mi především o naposlouchání angličtiny a porozumění. Anglické titulky proto, že když nepostřehnu co to bylo za slovo /díky té vázanosti angličtiny/ a díky tomu, že nemám praxi s žádným rodilým mluvčím - tak to prostě často nepochytím, i když to slovo v podstatě znám a znám i jeho význam.

Prodávané filmy na DVD mají maximálně v tom nejlepším případě /myslím ty levnější, nikoliv novinkové DVD/ k češtině i anglickou verzi ale s českými titulky. To je sice taky fajn, nicméně to neřeší problém kdy nepostřehnu co to bylo za slovo v angličtině.

A na ulozto a podobných myslím maximálně zase seženu anglicky mluvené s českými titulky, což problém neřeší.

Jde mi prostě o naposlouchání řeči, kontakt s rodilým mluvčím nemám.
A spíš nejradši pomalejší filmy.
 Jana Z. 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 17:49:27)
No pokud fakt levna ceska DVD nemaji Aj titulky, tak holt nakoupit levne DVD mimo CR..~d~
 Elíláma 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 17:51:04)
Kdekoliv si stáhneš film a pak k němu titulky ve formátu .srt kdekoliv (stačí zadat do googlu název filmu a subtitles en)

myslím, že jsou i databáze jako na ty české (titulky.com), třeba http://www.opensubtitles.org/cs
 Elíláma 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 17:52:50)
Takže: film z ulozto, v originále. A k nemu vyhledáš titulky. Pustíš si to třeba přes VLC nebo BS player (lepší přehrávače než Windowsácký, to je freeware, zadára legálně) a pak si uloíš titulky do adresáře jako film, doporučuju si je přejmenovat jako film (až na koncovku samozřejmě) a pak se ti spustí automátiko :-)
 Minie1 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 17:57:11)
Ellí, dobrej typ, až na to, že na tom ulozto třeba když jsou filmy anglické, tak jsem si všimla, že většinou už titulky - tedy samozřejmě české - mají.
Nebo to umíš nějak rozlišit, jak vyhledat jen originální aby neměly titulky?

Nebo ty titulky lze nějak odselektovat? Třeba smazáním souboru s titulky v adresáři filmu? Teda nevím, abych smazala to pravé, nejsem žádný expert.
 Lenaseka 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 18:02:20)
Vetsinou je to tam psane, jestli je to s titulkama nebo ne. Ale ja si teda nepamatuju, ze bych si stahla film (v originale) a byly u nej uz ceske titulky.
 Elíláma 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 18:10:55)
Catherine, to ne, jak jsou už v souboru, tak ne, tak pak leda torrenty ~f~ ale na ulozto jsem našla hodně filmů v angličtině!!! Chceš tipy?
 Elíláma 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 18:13:47)
Na tohle se chystám, Skagerrak:
http://www.uloz.to/3723247/skagerrak-od-aecek-avi

Ale třeba si zkus zadat název filmu a EN a vyhodí to origoš
 Elíláma 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 18:19:05)
te´d ale nevím, bojím se,ž že jsem ti dala tip na filmy ve švědštině ~t~
 Elíláma 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 18:21:07)
Určitě třeba te%d jsem viděla Apollo 18, určitě budou linky v anglině, ne-li jeden, tak druhý. Hustej film!!!

http://www.uloz.to/11677002/apollo-18-2011-r5-dvdrip-xvid-ac3-5-1-hq-hive-cm8-avi

http://www.uloz.to/11460526/apollo-18-2011-r5-line-xvid-mistere-avi

http://www.uloz.to/11401544/mc-macek-apollo-18-trailers-horor-movie-mp4
 Minie1 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 18:21:12)
no jestli nějaké typy máš na ty v angličtině na ulozto - nejlíp nějaké pomalu mluvené romantické~x~

jinak - ty titulky co se vyhledají v googlu tak ten stažený soubor s titulky se jen nakopíruje do toho samého adresáře, kde je film z ulozto, pak se koukne, aby byl přesně stejný název lišicí se jen tou koncovkou - to znamená třeba City of Angels - aby to bylo takhle přesně anglicky napsané

no a pak stačí spustit film v tom přehrávači a přehrávač ví, kam sáhnout pro titulky, když to má ve stejném adresáři jako film s koncovkou avi???

kdyby to člověk chtěl hodit na dvd a skouknout na televizi, pak musí tedy zase na dvd šoupnout oba soubory???

chápu postup správně?


Až teda na to, že pro mě bude "problémek" dobře přeložit jakýkoliv název filmu do angličtiny /abych tam neudělala chybu/, páč jinak by mi to asi po zadání českého názvu do googlu ty titulky nenašlo...je to tak?
 Elíláma 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 18:23:46)
Catherine, přesně tak, a pak přehrávač ví, kam sáhnout. Tip, kliknu na název filmu, dám ctrl c a kliknu na přejmenovat soubor .srt a zmáčknu ctrl v a je to ~;)~;)~;)
 Elíláma 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 18:24:56)
ano a na dvd šoupnout oba soubory, tedy děláš-li datové dvd.

Mám tip, jak zaručeně nesplést název filmu. Jdi na čsfd a tam si najdi film česky a pod každým je název v origu ~t~
 Elíláma 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 18:27:08)
Jo ještě jeden tip k čsfd. U každého filmu je i filmotéka a lidi si vzájemně prodávají dývka, je vždy psáno, kdy ho nabídl, jestli má a jaké titly a jaké jazyky ~;)

http://www.csfd.cz/film/221714-podivuhodny-pripad-benjamina-buttona/filmoteka/
 Minie1 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 18:45:08)
Ellí, to csfd je výborný nápad. Už jsem koukala třeba u toho Benjamina, že spousta lidí tam nabízí anglické filmy s anglickými titulky. Tak snad to tak bude i u jiných filmů.

To je se tam třeba zaregistrovat pod nějakým nickem, pak přihlásit pod tím nickem a pak najít název filmu a kouknout, jestli ho někdo nenabízí dole k prodeji?

A to mám případně napsat dotyčnému vzkaz přes ty webovky??

Jen nechápu, jaký je rozdíl mezi filmotékou a bazarem, ve kterém z těchto menu jsou nabízené ty filmy na prodej???
 Hilly. 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 18:56:44)
Elíí a na tom ulozto.cz se musíš nějak registrovat, ne? Nebo jim snad i něco platit? A JE TO LEGÁLNÍ?
 Futura 
  • 

Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 18:13:44)
Tak stahuj přes torrenty.
 Elíláma 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 18:14:01)
torrenty jsou přes hranu zákona ~f~
 Elíláma 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 18:17:12)
nebo http://www.uloz.to/984621/lapsia-ja-aikuisia-avi
 Fous&fousek 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 18:20:10)
Hele, a odkud jsi? Myslím, že ještě existují DVD půjčovny a tam by to snad mohli mít, ne?
Mně se třeba líbil film Sideways, v češtině Bokovka. Mluvili tam hezky a podle mě tak, jak se skutečně mluví.
Kdo zná, tak moje oblíbená hláška je "Did you drink and dime?" To je naprosto geniální!
 Elíláma 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 18:22:41)
Sideways možná v origu tady DVDrip:

http://www.uloz.to/9032385/sideways-dvdrip-xvid-kjs-cd1-avi

http://www.uloz.to/9032508/sideways-dvdrip-xvid-kjs-cd2-avi
 Minie1 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 18:23:43)
tak u nás už žádné půjčovny nejsou, bohužel

a prostě já v nadšení koupila nějaké ty levné dvd kdysi, jenže mi nedošly dva základní fakty - je lepší mít anglické než české titulky - pro naposlouchání řeči

- a je třeba vědět který film je pomalu mluvený - teda já rychlou mluvu díky tomu jejich vázání slov bohužel moc zatím nepochytím
 Markéta,kluci 9 a 3 
  • 

Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 18:27:39)
Máme doma spoustu levnějších dvd v angličtině s anglickými titulky. Akorát já mám ten problém, že když si to pustím, tak čtu titulky a film neposlouchám. Z jednoho utečeného slova bych si hlavu nelámala a film si pustila jen anglicky bez titulků.
 Hilly. 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 18:54:36)
Catherine,já mám doma všechny díly Red Dwarf, jdou tam nastavit i anglické titulky
 Hilly. 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 18:55:40)
Na internetu se dají okopčit i scénáře v angličtině a češtině. Zatím s tím teda nepracuju, s mýma rarachama to jde dost špatně
 Minie1 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 19:03:28)
Hilly - české scénáře? kde??? svého času jsem sháněla vzor nějakého filmového scénaře, ale nikde jsem na netu na nic netrefila - myslím celkový scénář sakumprdum
 Hilly. 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 19:17:06)
Scenare maji na strankach cervenytrpaslik.cz , nebo tak nejak, nekdy ti to sem hodim, ted sedim u nejpomalejsiho kompu na svete~o~, tak by se mi to blbe hledalo
 Minie1 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 19:05:02)
Red Dwarf - jako koupený origoš? To by možná šlo, co si pamatuju, tak v tomhle seriálu myslím nemluví rychle.

Pro mě je totiž rychlost, nebo spíš "pomalost" anglické řeči bohužel zatím rozhodující.~f~
 Hilly. 


Re: Kde sehnat ANGLICKY MLUVENÉ filmy s ANGLICKÝMI titulky? 

(13.12.2011 19:14:01)
Catherine, právě i ty trafikové to mají. Teda alespoň ty co jsem koupila to tak mají, však koukni co u toho píšou, mělo by to tam být. U mě je to teď bohužel pasé, protože mě děti na telku nenechají koukat.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.