| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Jižní Americe

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 125  [Dalších 85 >>]
Minka+Sabi 11/05+Sebi 4/11 14655
14.9.2010 10:00:41
Deti jsou natolik male, ze to zvladnou a navic velmi brzy se prizpusobi. Plus se nauci portugalsky - staci, kdyz doma budete mluvit vsichni cesky a ve skolce ony portugalsky. A navrat vam vyjde akorat pred nastupem starsiho do ZS.

Mam take dvojjazycnou dceru a fakt je to pro ni velke plus, ktere je k nezaplaceni.
FialoFka 95290
14.9.2010 9:51:55
Děti potřebují rozumět hlavně vám, rodičům, ti s tím asi budou mít nejmenší problém....

Bude to super zkušenost.
Hudba Ainur 3111
14.9.2010 9:50:20
Kdybych tu možnost měla, tak bych do toho šla - máte děti v ideálním věku, kdy ještě nejsou a nebudou školou povinné, takže nejste ničím vázáni. Pokud se vám má kdo postarat o nemovitost, neváhala bych. Amerika je plná přistěhovalců, třeba se tam najde spřízněná duše z Evropy. A co se jazyka týče, tak pokud už nějaký jiný umíte a máte motivaci se učit, tak to určitě zvládnete. Zašněte už tady, hned teď, a budete mít základy portugalštiny v češtině :-)
czechchic 46618
14.9.2010 9:46:53
Do Brazilie jsem se neprestehovala, ale treba trosku pomuzu v produkovani dalsich myslenek.
Jazyk je to nejdulezitejsi- ty s manzelem, jestlize jste aspon trochu jazykove nadani, se to naucite rychle- ale zacnete uz ted.
Co se tyce deti, tak si myslim, ze doba je pro ne fajn, ten nejstarsi by se stihl vratit zpet do Ceska a do skoly.
Cance 30152
14.9.2010 9:42:25
Ahoj,
s manželem máme 2 děti (3 a 1 rok) a starší teď nastoupil do školky. Líbí se mu tam. Já začínám dálkově studovat vysokou školu a docela si zvykáme na vesnici, kam jsme se přistěhovali. Před nedávnem přišel manžel s nabídkou zaměstnání v Brazílii. Prý tak na 2 roky a stěhovat bysme se měli po Vánocích. Musím říct, že ta nabídka se mi zamlouvá a chtěla bych to zkusit. Ale na druhou stranu mě to dost děsí. Jak si zvyknou děti, když tam nebude nikdo, komu by rozuměly? Jak rychle jsme s manželem schopni se naučit alespoň základům portugalštiny? Jak to vydržím být zase jen s dětmi a nemoct je nikomu svěřit a mít nějaké volno pro sebe? Takové a další otázky mě napadají. Jak jste to měly vy? Najde se tu někdo, se odstěhoval do Brazílie? Ocením jakékoliv zkušenosti. Díky, Lucka.
Cance 30152
14.9.2010 9:37:04
Ahoj,
s manželem máme 2 děti (3 a 1 rok) a starší teď nastoupil do školky. Líbí se mu tam. Já začínám dálkově studovat vysokou školu a docela si zvykáme na vesnici, kam jsme se přistěhovali. Před nedávnem přišel manžel s nabídkou zaměstnání v Brazílii. Prý tak na 2 roky a stěhovat bysme se měli po Vánocích. Musím říct, že ta nabídka se mi zamlouvá a chtěla bych to zkusit. Ale na druhou stranu mě to dost děsí. Jak si zvyknou děti, když tam nebude nikdo, komu by rozuměly? Jak rychle jsme s manželem schopni se naučit alespoň základům portugalštiny? Jak to vydržím být zase jen s dětmi a nemoct je nikomu svěřit a mít nějaké volno pro sebe? Takové a další otázky mě napadají. Jak jste to měly vy? Najde se tu někdo, se odstěhoval do Brazílie? Ocením jakékoliv zkušenosti. Díky, Lucka.
alphaville 71516
8.4.2010 13:57:17
Ahoj,

je tady nějaká maminka žijící v Brazílii??? Pokud ano, tak se prosím ozvěte. :-)
Gordita 88628
21.2.2010 14:34:06
Zdravím všechny jihoamerické maminky! Od letošního léta budeme na tři roky v Georgetownu, je tam někdo?? Nebo aspoň `poblíž`? Moc pravděpodobné to asi není, ale zkouším to i tak :) Můj manžel je Španěl a máme ročního chlapečka a už se tam moc těšíme!
Deti*a*my 97757
17.6.2009 18:35:43
Dobrý den,
jsem redaktorka časopisu Děti a my a obracím se na Vás s prosbou o spolupráci. Do rubriky Skutečný život zářijového čísla připravujeme téma – Jak se žije maminkám v zahraničí. Chtěla bych Vás touto cestou požádat, pokud máte zájem podělit se s našimi čtenářkami o své postřehy a praktické zkušenosti, jaké to je, být maminkou v jiné zemi, než v ČR, prosím, ozvěte se mi na email konickova@portal.cz.
Moc děkuji a těším se na Vaše reakce
Mirka Koníčková
Hanina
  • 
7.5.2009 23:37:37
Ahoj, ja mam pritele z Argentiny, taky jsme zili v Cechach a ted momentalne ve Spanelsku. Uplne te chapu, ze te Jihoamericani pritahuji, jsou velmi dobri v projevovani citu a pocitu, myslim, jako nikdo jiny. Uz jsme s pritelem spolu dlouho, asi 13 let a celkem nam to klape, mame ted dceru 3 roky. Je hezky sneda po manzelovi.Jestli se chces na neco zeptat, muzes napsat na email: colla@seznam.cz.
Mej se krasne a hodne stesti.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 125  [Dalších 85 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.