| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Jižní Americe

14.9.2010 9:37:04 Cance

Stěhování do Brazílie

Ahoj,
s manželem máme 2 děti (3 a 1 rok) a starší teď nastoupil do školky. Líbí se mu tam. Já začínám dálkově studovat vysokou školu a docela si zvykáme na vesnici, kam jsme se přistěhovali. Před nedávnem přišel manžel s nabídkou zaměstnání v Brazílii. Prý tak na 2 roky a stěhovat bysme se měli po Vánocích. Musím říct, že ta nabídka se mi zamlouvá a chtěla bych to zkusit. Ale na druhou stranu mě to dost děsí. Jak si zvyknou děti, když tam nebude nikdo, komu by rozuměly? Jak rychle jsme s manželem schopni se naučit alespoň základům portugalštiny? Jak to vydržím být zase jen s dětmi a nemoct je nikomu svěřit a mít nějaké volno pro sebe? Takové a další otázky mě napadají. Jak jste to měly vy? Najde se tu někdo, se odstěhoval do Brazílie? Ocením jakékoliv zkušenosti. Díky, Lucka.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Stěhování do Brazílie Cance 14.9.2010 9:37

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.