| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2009

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 40976  [Dalších 40846 >>]
beruska21 105366
13.10.2010 16:24:10
holky dekuji za podporu neco s tim udelam ted dokonce prisel ze bude se starat o rodinu coz znamena financne ji zajistit jsem zvedava . jinak mame doma tichou domacnost ja ztratila hlas malej prisel minuly tyden ze skolky s chřipkou a holka z toho mela slaby zanet středniho ucha manžel na to silnou chřipku a tak prskala cela rodina krome mne no a ja ted nemam hlas . si aslepon odpocinu od tech vecnych kecu co ma ~5~
janavita1 98592
11.10.2010 10:29:22
Beruško, to už je síla, asi bych opravdu začala uvažovat o ukončení manželství, hlavně bych si probrala finanční stránku, jak na tom budeš s dětma (je tu možnost ještě to ve vztahu vydržet zuby nehty do doby než nastoupíš opět do práce a jak budeš mít svou jistotu, tak konec a odchod).

Pomalu bych si začala dělat bokem finanční rezervy a pokud možno bych rozchod neprobírala, rovnou ho postav až před hotovou věc, oni někteří páni si jsou jisti v kramflecích a dělaj naschváli, tak mu nedopřej to potěšení a čas, aby tě psychicky mučil a vyhrožoval.

Zkus zapojit i svou rodinu, jsou ochotni ti pomoci (finančně, pohlídat děti, psychicky podpořit, poskytnout dočasné ubytování, pomoc při schánění práce, bydlení atd. - vše tedy až se opravdu rozhodneš).

Jinak tvá tchýně, to je fakt perla, jak už tu někdo psal, jaká matka taký syn. Z velké části nejspíš navádí tvého manžela k ještě ubožejšímu chování.

Držím palce a to i na nohách, osobně bych ten vztah pomalu ukončovala a soustředila se na sebe a děti, při představě, že s takovým člověkem strávím další roky a roky svého života, by mě totálně ubilo.
Nakonec by z té krásné usměvavé ženy, plné života, kterou zatím přestavuješ, zůstala jen troska.
berusa 77519
7.10.2010 15:25:25
Jane - obe moje holky mely jako male obdobi, ze v dobe mezi pulnoci a 4h rano mely bdici dvouhodinovku. Vzdycky to preslo po case samo....nic nepomahalo...
berusa 77519
7.10.2010 15:22:01
Berusko - teda to co ctu je sileny. jestli to chapu spravne, tak on teda kdyz milostive zustane s tebou tak ti da pravidla, podle kterych ho budes poslouchat???? chapu to spravne???
takovyho chlapa bych teda kopla nekam.....a doma bych ho teda mit nechtela, to bych radsi byla sama

hlavu vzhuru, nenech ho aby s tebou jednal jak s hadrem, nejsem u vas nevidim do toho, ale tohle se mi teda zda strasny!

posilam aspon pohlazeni ~6~~6~~6~
Amab+3 80545
7.10.2010 13:08:08
Beruš, on jde k psychologovi a pak se rozhodne? On si do tý huby fakt nevidí. Tohle je na manželskou poradnu. K psychologovi ať klidně jde, ale ne proto, aby se utvrdil v tom, že on je ten chudák, co má pravdu a pak na to měl papír a omlátil ti ho o hlavu. Pokud je ten psycholog schopnej, bude chtít mluvi i s tebou. A vůbec, kdo ví, kam jde~l~
Amab+3 80545
7.10.2010 13:06:23
Buď noční můra a nebo třeba bolest bříška. M to občas má taky, že sefurt vrtí, piští, vstává, vylejzá z postýlky... Pak si prdne a najednou je pokoj~d~
beruska21 105366
7.10.2010 10:54:27
Ja nevim co s tim spanim muže to byt truc a take ji muže vzbudit nocni mura malej takhle reagoval na nocni muru a ja si ho vzala k sobe malej se přitulil a usnul ~p~
beruska21 105366
7.10.2010 10:49:15
jo to po nem fakt netouzim kdyz se chova takhle ~q~ to bych byla blazen kdybych mu skakala do postele,ted jenom budu cekat na to co si vymysli . 15 16 17 ma volno to uz ted jsem na nervy i kdyz mi bude malovat byt ale chce rozebrat obyvaci stenu a navrtat nejake dily na zed ~q~~q~ přitom ja chci mit barvu svetle merunkovou a tmavy nabytek a on mi udela svetle merunkovou a svetly nabytek spise kazdy kus jineho nabytku a to nechci . jinak ze se takhle chova tak ja se jen pousmeji a nechavam ho at si keca a nebo spim u deti a tak si k nim zalezu a on sklapne . hodne zvazuji co dal zdali to ma smysl ci ne no pry jde 14 k psychologovi a tam se rozhodne on sam
beruska21 105366
7.10.2010 10:35:33
ztratily jsme nausnici vecer ji mela a zrovna na tom uchu ktere ji boli a ted kdyz jsem ji kapala ucho tak ji uz nema myslite ze ji snedla nebo co
ChemicalJane + 4 86738
7.10.2010 10:00:21
Amab - přesně tak, on se ke mě vždycky choval krásně! na chlapa až nadstandardně..

Beruš - je mit o fakt líto!! Ale jsi silná a statečná!!! Zvldneš to všechno!!! ~6~~6~~;((~;((~;((~x~~6~~6~


holky, poraďte prosím!! holka najednou, z ničehoš nic nechce v noci spát.. usne klasicky v 8, jak je zvyklá, ale najdýl v 1 ráns e probudí a nespí, prudí, piští, třeba hodinu vkuse řve na celej barák nenenenenee a prokládá to mamiňo.. dneska na ní vyběhnul i manžel, takže scéna veliká, protože nečekala že i tatínek se rozčílí... usnula těsně před 5.h ranní a v 5 se vzbudil otesánek, ale ten naštěstí zase hned usne, jak dostane najíst.. možná jí rostou zuby, ale na ty jsme měla políčeno před cca měsícem, ale nic z toho nebylo a teď jiný příznaky krom toho nespání nemá.. na bolest si neztěžuje.. jsem už značně uondaná, když se snažim spát ráno, že si hraje, tak si přinese ke mě do postele tunu hraček, to by mi nevadilo, ale pak mi je strká do nosu, ucha, oka.. anebo si donese rohlík a drobí mi v posteli... dneska nevim kde našla pastelku a blahem bez sebe mi pokreslila zeď..
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 40976  [Dalších 40846 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.